Hit Botu [Programsız]

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Şeyi Unutmuşsun, Stop Butonuna Basınca Başarılı Hİt Sayısı Hala a++; :D İnşallah Trolldür Konu :D

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
Sırf Seninle İddalaşabilmek İçin Kendi Sitemde Denedim, Ekletilerim Tık Hitlerini Ve Gösterim Sayılarını Hesaplıyor, + Search İle https://destursuzunkişiselsitesi.kom Diye Girdiğinde De Sayıyor, Ancak Hiç Tık Etmedi ? ://

siteni açamadım? Bu Sadece Tık Yapıyor Kardeş yani Sen aynı pc üzerinden 50 kez siteyi açıp kapatmanla aynı şey Ama burda işte 50 tıkı saniyede yapıyor lazım olanlar için yaptım. Ha çalışmıyor dersen Orda Kanıt Yazıyor Yeşil Kutuda onu oku test et bide

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
xxxxx

siteni açamadım? Bu Sadece Tık Yapıyor Kardeş yani Sen aynı pc üzerinden 50 kez siteyi açıp kapatmanla aynı şey Ama burda işte 50 tıkı saniyede yapıyor lazım olanlar için yaptım. Ha çalışmıyor dersen Orda Kanıt Yazıyor Yeşil Kutuda onu oku test et bide

Yaaaa :((((( O Sitem Değil, Örnek Olarak Yazdım... Dediğim Gibi Manuel Olarak Sayaç Ekledim. Sayfa Açıldığında 1 Arttırıyor Sayıyı. Ancak Değişen Bişey Olmadı :(

Kardo Özür Dilerim, Kendi Sitemdeki AntiDos'um Engel Oluyormuş.. Free Hostda Denedim İşe Yarıyor Cidden :/

Eline Sağlık Dostum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheUserTM

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
646
0
İzmir
Yararlı ve işe yarıyor fakat vpn ile yaparsanız daha iyi olur. Çünkü google bizi spam olarak algılıyor.
Eline sağlık güzel konu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.