Hitler Metodu Yöntemi İle Instagram Banned

iamflay

Üye
23 Ocak 2023
137
1
54
Merhaba Dostlarım Geçen Günlerde Yardım Merkezinde Gördüğüm Bir Konu Beni Böyle Bir Konu Açtırmaya Yöneltti.

Belki Çoğunuz Bu Yöntemi Biliyordur Ama Ben Yinede Anlatmak İsterim . Konuya Geçelim ;

Adım 1 : Öncelikle Bir Tane Instagram Hesabınızın Olması Lazım. Eski Kurulum Olması Veya Yüksek Takipçili Olması Gerekmez.

1.2

Hedef Hesabı Sosyal Mühendislik Kullanarak BİOGRAFİ Kısmına Adolf Hitler YAZDİRİYORUZ.

Adım 2 : Hesabı Şikayet Etme Kısmına Geliyoruz Ve Sırasıyla ;

3 Tane Spam

3 Tane Nefret

3 Tane İntihar

Basıyoruz Ve Hesap En Fazla 30 DK İçinde Uçuyor.

! = Kapatılan Hesaplar Açılmaz = !

Konumuz Bu Kadardı Okuduğunuz İçin Teşekkürler. Hayırlı Bayramlar .

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
119
4,775
Merhaba Dostlarım Geçen Günlerde Yardım Merkezinde Gördüğüm Bir Konu Beni Böyle Bir Konu Açtırmaya Yöneltti.

Belki Çoğunuz Bu Yöntemi Biliyordur Ama Ben Yinede Anlatmak İsterim . Konuya Geçelim ;

Adım 1 : Öncelikle Bir Tane Instagram Hesabınızın Olması Lazım. Eski Kurulum Olması Veya Yüksek Takipçili Olması Gerekmez.

1.2

Hedef Hesabı Sosyal Mühendislik Kullanarak BİOGRAFİ Kısmına Adolf Hitler YAZDİRİYORUZ.

3 Tane Spam

3 Tane Nefret

3 Tane İntihar

Konuda bu kadar boşluk olmasa iyiydi :)
Yazının okunulabilirliğini etkiliyor biraz.

Onun dışında.
Bunu kolay kolay yaptıramazsın.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
119
4,775
Arkadaş falansa yaptırırsın bence ya büyük sayfalar yapmaz ama tanıdığa falan yaptırılır bence
2 durum var burada.
1) Neden arkadaşının hesabını kapatasın.
2) Neden arkadaşın sırf sen istiyorsun diye, bio kısmına "Adolf Hitler" yazsın :D

iamflay

Üye
23 Ocak 2023
137
1
54
2 durum var burada.
1) Neden arkadaşının hesabını kapatasın.
2) Neden arkadaşın sırf sen istiyorsun diye, bio kısmına "Adolf Hitler" yazsın :D
Ben bedava takipçi isteyen dm diyorum bazı kişiler hatta baya kişi yaziyor. Sebebini soruyorlar bir bot kodladik anca o şekilde onaylayıp atıyor tarzında bahaneler söylüyorum ve çoğuda yapiyor bu yöntemle 17k kadar kapattım

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,885
13
926
Bu, bir sunucunun kendi isteğiyle zararli yazılımı indirirse hacklenir.. Der gibi bir şey olmuş.

Son düzenleme:

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,885
13
926
Belki şöyle bir ihtimal olabilir.

Hitlerin gerçek baba adi Alois Schicklgruber'dir. Fakat pek fazla kişi tarafindan bilinmez.

Belki şahsa, Alois Schicklgruber'in oğlunu öven bir yazı yazdırılabilir.

Elbette ki burada güzel bir sosyal mühendislik planlaması gerekiyor.

Iyi forumlar

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
38
2,569
Wrong Side Of Heaven
Belki şöyle bir ihtimal olabilir.

Hitlerin gerçek baba adi Alois Schicklgruber'dir. Fakat pek fazla kişi tarafindan bilinmez.

Belki şahısa, Alois Schicklgruber'in oğlunu öven bir yazı yazdırılabilir.

Elbette ki burada güzel bir sosyal mühendislik planlaması gerekiyor.

Iyi forumlar
bizim komik bıyıklı oğlanın babasının soyadı Hitler'dir. Doğumundan sonra annesi tarafından evlilik dışı bir çocuk olarak kaydedilmiş ve soyadı "Schicklgruber" olarak verilmiştir. Daha sonra 1876'da babası Johann Georg Hiedler'in soyadını aldı ve Hitler olarak değiştirdi.
yani aslında gerçek adı yakıştırması "Schicklgruber" soyadı üstüne bence pek doğru değil :D

neyse konuyu dağıtmak yerine ben yorumumu yapayım:
arkadaş çevreniz neo nazilerden ya da liseli nasyonal sosyalistlerden oluşmuyorsa biyografiye Adolf Hitler yazdırmanız pek mümkün değil.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
119
4,775
bizim komik bıyıklı oğlanın babasının soyadı Hitler'dir. Doğumundan sonra annesi tarafından evlilik dışı bir çocuk olarak kaydedilmiş ve soyadı "Schicklgruber" olarak verilmiştir. Daha sonra 1876'da babası Johann Georg Hiedler'in soyadını aldı ve Hitler olarak değiştirdi.
yani aslında gerçek adı yakıştırması "Schicklgruber" soyadı üstüne bence pek doğru değil :D

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,636
12
1,658
@'ReDLiNe konu size ait sandım, korktum .d

1.2

3 Tane Spam

3 Tane Nefret

3 Tane İntihar

Emeğine sağlık dostum :›

:›

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.