Hızır Kulübü | TurkHackTeam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKTUĞ1

Ar-Ge Ekibi Analist
23 Haz 2015
2,375
365
Xızır Çıkdığımız Bu Yolda Bizi Utandırmasın.12 İmamlar Yardımcımız Olsun.

Kullanıcı1233

Kıdemli Üye
19 Tem 2011
4,371
12
SbCb.png
Rozetimiz de geldi arkadaşlar.

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Dostum bizim buradaki belediye bak dev kutular yapmış eski giysilerinizi oraya götüp atıyorlar poşetle çok güzel bir uygulama bana olmayan hepsini oraya gönderiyorum sizinde acaba varmı

Kulübe Katılmak İstiyorum Şimdi Yardım Ederken O Kutuya Atarken Foto Çekersem :) Millet Yanlış Anlıyacak Dostum Nasıl Yapsak

Son düzenleme:

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Dostum bizim buradaki belediye bak dev kutular yapmış eski giysilerinizi oraya götüp atıyorlar poşetle çok güzel bir uygulama bana olmayan hepsini oraya gönderiyorum sizinde acaba varmı

Kulübe Katılmak İstiyorum Şimdi Yardım Ederken O Kutuya Atarken Foto Çekersem :) Millet Yanlış Anlıyacak Dostum Nasıl Yapsak

THT sticker'ini üstüne yapıştırıp atarken fotoyu çek :)

Techy

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
699
0
İngiltere
Bu Adamı Gerçekten Seviyorum Kulubün Amacına Benzer Bir Video..
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5Zz4LUlQvB0[/ame]

Kullanıcı1233

Kıdemli Üye
19 Tem 2011
4,371
12
Havalar soğuk!
Ve dışarıda insanlar var...
Bizim gibi üşüyen insanlar.
Fakat onlar bizim kadar şanslı değiller.
Onlara yardım etmek senin elinde!
Hızır kulübü için bir bağışta bulun ve resim at.
Yardıma ihtiyacı olanlara hızır gibi yetiş.

Hızır Kulübü Başkanı - zNéapozof

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.