Hızlı Eksen atack Kullanımı.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
arkadaşlar http://www.turkhackteam.net/web-ser...si-videolu-anlatim-yeni-baslayanlar-icin.html burada vermiş oldugum Joomla dersindeki eksen atagı kullanmada zorluk çeken arkadaşlar için bir eğitim videosu hazırladım nasıl hızlı kulanılır diye.

siyahyuruyen.gif
Buyrun İzlemek İçin Buraya bakabilirsiniz.
siyahyuruyen.gif

Videoda sorun olustu tam yuklenmemıs ama sımdı dedıkten sonra devam edıyordu video ama genelını cekmıs. oraya kadar zagten arama motorundan buldugunuz sıtelerı ayrı ayrı farklı dosyalara bolup tektek taratmak genel kavram budur bu şekilde hızlanıyor eksen atack.

Emeğe saygı olarak Teşekkürleri konun sag altındaki
post_thanks.gif
butonunu kulanın Lütfen.

d1nwj.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Teşekkürler :) Adınız Emre'mi :)
Edit : Yalnız videoda eksen atağı değil arama motorunu anlatıyor :)

Son düzenleme:

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
çok iyi olmuş bende denedim ama site bulamadım :D
bunun devamınıda beklerim belki vardır ama araştırmadım
havijle sql falan onlarla hack yapılomuş bunların videosuda varsa linkini atın izleyeyim
öbür türlü anlaşılmıyor yazılanlar
Çok iyi bir çalışma olmuş bana çok yararı dokundu

J3lueFire

Katılımcı Üye
29 Eyl 2012
624
0
'Ghost Warrior hocam bir sorum olacak.Eksen atak'da kanalı 10'dan 100'e çıkartırsak hızlanıyor.Fakat bunun programın işleyişine bir maruzatı olur mu?

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
ya kardeşim ilk videonu anladım ama şu admin şifresini felan nerden bulduğunu çozemedim bu videoyu i<leyeyim inşallah faydalı olur.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
belki şifresi tutacak sıteyı atlıcak ? nıye detayları kurcalıyorsunuz kı nasıl gosterıldıyse o sekılde kulanmamak ıcın elınızden glen herseyı yapıyorsunuz kendınız bılırsınız nasıl ıstersenızz oyle kullanın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.