Hızlı Eksen atack Kullanımı.

TheDoctor07

Katılımcı Üye
12 Ağu 2012
533
0
Dünya Köyü
Şimdi 10 yapıcaz bunda hemfikiriz deme
Bide ah ben seni tamamen yanlış anlamışım ben arama motorundaki yahoo yu silmişim çok teşekkür ederim :D

secretblack

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
953
0
İstanbul
Sonuna kadar izledim video tam yüklenmedi galiba eksen atack la ilgili bir şey yok :/ Video sonunda şimdi diyor ve bitiyor devamı olmalı :)

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Sonuna kadar izledim video tam yüklenmedi galiba eksen atack la ilgili bir şey yok :/ Video sonunda şimdi diyor ve bitiyor devamı olmalı :)

sımdı dedıkten sonra devam edıyordu problem olmus vıdeoda tam yuklenmemıs ama genelını cekmıs. oraya kadar zagten arama motorundan buldugunuz sıtelerı ayrı ayrı farklı dosyalara bolup tektek taratmak genel kavram budur bu şekilde hızlanıyor eksen atack.

7 Eki 2012
113
0
Eline sağlık . Çook teşekkürler .
Eksen atak rus sitelerini denerken Esed Nod32 Antivirüs Proğramım Uyarı veriyor. *** sitesi engellendi diye Neden olabilir acaba ?? Sadece rus sitelerinde oluyo .

http://www.turkhackteam.net/web-server-guvenligi/753216-joomla-dersi-videolu-anlatim-yeni-baslayanlar-icin.html dedigin gibi her şeyi yaptım hatta hocam pepsi kelmiesini yazdınız olmadı sonra başka bir kelime yazdınız oldu ben silkroad kelimesini joomla ile taratım 553 adet adres buldu sonra dediginiz gibi eksen atak açtım şifre bulucuyu admin.txt yaptım siteleri ekledim başlat dedim bir buçuk iki saat kadar taradı sonra bir kutucuk çıktı önüme tarama bitti dedi sonrası ne yapacam?

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
http://www.turkhackteam.net/web-server-guvenligi/753216-joomla-dersi-videolu-anlatim-yeni-baslayanlar-icin.html dedigin gibi her şeyi yaptım hatta hocam pepsi kelmiesini yazdınız olmadı sonra başka bir kelime yazdınız oldu ben silkroad kelimesini joomla ile taratım 553 adet adres buldu sonra dediginiz gibi eksen atak açtım şifre bulucuyu admin.txt yaptım siteleri ekledim başlat dedim bir buçuk iki saat kadar taradı sonra bir kutucuk çıktı önüme tarama bitti dedi sonrası ne yapacam?

tekrar baska kelıme taratıp tekrar denıceksın.

transam98

Üye
16 Ara 2012
134
0
286 site denicek kardeşim klavye kelimesiylen yaptım bende bakalım cıkcakmı paneller cıkmassa söylerim tam anlamadım cunku proğramı.

transam98

Üye
16 Ara 2012
134
0
Kardeşim simdi klavye kelimesi arattım bundan öncede birsürü kelime arattım ve hiç site cıkmadı bunda cıkarmı ? Veya sende calısan veya bilinen bir kelime varsa verirmisin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.