Hızlı Zone Kasma

s0ldi3rb0y

Yeni üye
8 Mar 2023
27
7
Merhaba değerli forum üyeleri, sizin fikriniz benim için önemli. Sizce en hızlı Zone nasıl kasılır? Sql ile mi, xss ile mi vs. Sql injection da tek tek dork aratıp siteye sızdıktan sonra bile şifreler md5 ile şifrelenmiş oluyor ve çok fazla vakit alıyor. Yeni başlayan birisi için en hızlı ve en pratik zone kasma şeklini merak ediyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir tool veya yöntem var mıdır? Dediğim gibi hedefim tek bir site değil, olabildiğince fazla siteye index basmak. Bu konuda çok iyi değilim, detaylı açıklayabilirseniz sevinirim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

eğer yeni başladıysanız sql tavsiye ederim sizlere zaten otomatik arama programları vs. falanda var sizin için daha kolay olur diye düşünüyorum.

İyi Forumlar

s0ldi3rb0y

Yeni üye
8 Mar 2023
27
7
Merhabalar

eğer yeni başladıysanız sql tavsiye ederim sizlere zaten otomatik arama programları vs. falanda var sizin için daha kolay olur diye düşünüyorum.

İyi Forumlar
Hocam sql ile sızıyorum ama sürekli md5 ile şifrelenmiş oluyor, internette çıkarsa çıkıyor çıkmazsa imkanı yok kırılmıyor, bazen de admin paneli bulunmuyor ayrı bi dert oldu 😅

MKSERT

Yeni üye
18 Eyl 2023
9
0
Merhaba değerli forum üyeleri, sizin fikriniz benim için önemli. Sizce en hızlı Zone nasıl kasılır? Sql ile mi, xss ile mi vs. Sql injection da tek tek dork aratıp siteye sızdıktan sonra bile şifreler md5 ile şifrelenmiş oluyor ve çok fazla vakit alıyor. Yeni başlayan birisi için en hızlı ve en pratik zone kasma şeklini merak ediyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir tool veya yöntem var mıdır? Dediğim gibi hedefim tek bir site değil, olabildiğince fazla siteye index basmak. Bu konuda çok iyi değilim, detaylı açıklayabilirseniz sevinirim. Anlayışınız için teşekkür ederim.
admin panel finder bul bi tane internetten onunla siteyi taratıp paneli bulunca brute force atarsın.

Selamlar,

Eskiden çoğu kişi Auto Exploit gibi şeyler kullanıp zone kasmaya çalışırdı.Sql dorklardan siteye sızıp shell atıp sunucu içersindeki siteleri indexlerlerdi,yada Zone-h gibi sitelere girip zonlerdeki sitelere girmeye çalışanlar olurdu.Hızlı zone kasmak size bir fayda sağlamaz işi bilmedikten sonra nedesi ise boş iş,zaman kaybına yol açar.O sebeb temeli bilip sağlam tek güzel bir site basmak,boş siteler basmaktan daha iyidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.