Hoparlör ses sorunu

VegetaSama

Üye
15 Eyl 2018
124
1
Yeni bilgisayar aldım masaüstü kulaklık aldım kulaklığı taktım discord da arkadaşımın sesi geliyor benimde sesim ona gidiyor ama spotifay ve diğer videolardan ses gelmiyor bana sebebi nedir acaba ?

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Merhaba değerli üyemiz, güncel olarak driverlarını yüklemek gerekir, driverlarını güncelleyip tekrar dener misiniz.
https://cloud.mail.ru/public/E6dE/a1wtDFb7i
Patch çalışmaz ise şunu denersiniz :

1- Programı Kurun ama çalıştırmayın
2- Patch´i masaüstüne atıp, yönetici olarak çalıştırın.
3- C:\Windows/notepad.exe YÖNETİCİ OLARAK açın
4- Sol üstten "dosya" tuşuna basıp "Aç"a basın ardınan C:\Windows\System32\drivers\etc ye gelin ve host´a basın, eğer gözükmüyor ise sağ alttan tüm dosyaları seçin, ardından en alta bunları yazın: 127.0.0.1 Driver Genius - Backup, restore and update all your drivers easily
127.0.0.1 Driver Genius - Backup, restore and update all your drivers easily
5- Programı açın sol altta olan enter code veya enter key´e basın ve şu key´i yazın:
KX98-KN9RM-Q9WVK-F759T-YSK2B-98AS6

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Display Driver Uninstaller (DDU) ile mevcut driverlarınızı kaldırıp yeniden güncel driver kurmanızı öneririm. Onun dışında aygıt ayarlarında uygulama için ses kapalı durumda olabilir. Ya da ses vermeyen uygulama ayarlarından izin vermeniz gerekebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.