Host vs vds

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
napıyosun hocam vdste script için mi?

Saysam bitmez ama deniyim :D

1-Test Oyun Sunucumun Hosting Panelim var onun için kullanıyorum
2-Test Oyun sunucu dosyalarını orda saklıyorum
3- fotoğraflardır bilgisayarımı doldurucak şu an işime yaramayan programları sunucuma aktarıyorum
4-Kodlama işinde kasmalarla uğraşmıyorum denemeyi vds sunucum üzerinden yapıyorum

Bide yedek sunucum var burayıda programları denemek için kullanıyorum

tabi maliyetli iş ama böle rahat oluyosun :=)

FromheL

Üye
19 Haz 2020
54
0
Saysam bitmez ama deniyim :D

1-Test Oyun Sunucumun Hosting Panelim var onun için kullanıyorum
2-Test Oyun sunucu dosyalarını orda saklıyorum
3- fotoğraflardır bilgisayarımı doldurucak şu an işime yaramayan programları sunucuma aktarıyorum
4-Kodlama işinde kasmalarla uğraşmıyorum denemeyi vds sunucum üzerinden yapıyorum

Bide yedek sunucum var burayıda programları denemek için kullanıyorum

tabi maliyetli iş ama böle rahat oluyosun :=)
Adam zengin ya :D

21 Nis 2020
141
0
eğer zaten vds kullanıyorsan herhangibi bir şey için mesela ben oyun sunucum için kullanıyorum ve yakında site açmayı planlıyorum vds kullanacağım ama eğer hali hazırda vdsin yoksa LosT arkadaşın dediği gibi hosting daha mantıklı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.