Hosting Domain önerisi alabilir miyim?

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
177
root@kali :~
Merhaba iyi forumlar, muhtemel bir motor kazasından sonra motoru yaptırmak için bilgisayarı elden çıkarmak zorunda kaldım :')
Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Hosting ve domain platformlarıyla yaklaşık 2 senedir alakam yok. Şu sıralar
e-ticaretle alakalı planlarım var ve free olması şart değil sağlam ve uygun hosting+domain+ssl çözebileceğim platform öneriniz var mıdır?

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,697
565
Tavsiye ettiklerim:
guzel.net.tr (İlk alışverişe .com veya .net 100₺ ve bir adet limitsiz hosting ilk ay 1₺) - Benim kullandığım.
turkticaret.net (Eğer öğrenci belgen varsa 1 yıl boyunca ücretsiz hosting veriyorlar. Domain satın alma şartın var.) - guzel.net.tr'den önce 2 yıl boyunca kullandığım. Bu da güzel. Bir anlaşmazlık yüzünden guzel.net.tr'ye geçtim.

Natro'nun domainlerindeki nameserverlar geç güncelleniyor. Eğer bu senin için dert değilse ve fiyat açısından sana uygun gelirse onu da düşünebilirsin.

Sıralamam: Guzel, Turkticaret sonra Natro.

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
177
root@kali :~
Odeaweb kendim kullanıyorum çok sağlam bir firma tavsiye ederim

Tavsiye ettiklerim:
guzel.net.tr (İlk alışverişe .com veya .net 100₺ ve bir adet limitsiz hosting ilk ay 1₺) - Benim kullandığım.
turkticaret.net (Eğer öğrenci belgen varsa 1 yıl boyunca ücretsiz hosting veriyorlar. Domain satın alma şartın var.) - guzel.net.tr'den önce 2 yıl boyunca kullandığım. Bu da güzel. Bir anlaşmazlık yüzünden guzel.net.tr'ye geçtim.

Natro'nun domainlerindeki nameserverlar geç güncelleniyor. Eğer bu senin için dert değilse ve fiyat açısından sana uygun gelirse onu da düşünebilirsin.

Sıralamam: Guzel, Turkticaret sonra Natro.

teşekkürler🙏🏻

Luci01881

Asistan Moderatör
15 Mar 2022
303
222
piheycpi
Selam dostum! Ücretsiz olarak poyraz hosting kullanabilirsin 1 ay ücretsiz domain hosting otomatik bağlıyor cpanel desteği ve bedava ssl de veriyor deneme süresi için kullanabilirsin profesyonel işlemlerinde türkticaret.net öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.