hosting şirketi tavsiye eder misiniz

ByONYX

Üye
15 Eyl 2018
71
1
ODIN
Hostingdunyam , ovh , Fiberserver , Poyraz Hosting , İsimtescil , Godaddy , Natro , Web.com , One.com , netinternet.com , Makdos , register.com , Strado , 1&1 , hostinger ... Seç beğen al :)

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,720
Hostingdunyam, Poyraz Hosting , GoDaddy gibi siteler var. Araştırın daha fazlasını bulursunuz.
Kolay gelsin.

9 Ara 2017
78
0

metonya

Uzman üye
9 Ara 2017
1,292
8
Türkiye
Yoncu. com güzel destek ekibi anında cevap veriyor yardımcı oluyorlar fiyatlarda güzel gayet özellikle özel host paketi seçimi güzel seçenek kafana göre belirleyebiliyorsunuz böylece daha ekonomik oluyor

Son düzenleme:

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Abi bir yildir turknames.com 5GB lik urun aldim, domain kendiminkini bagladim.

Rusya devletine bilgilerimizi vermedigi icin, rusyadan giris yasaklandi biliyorum. Su dakka bile calisiyor ancak site temasinda yenilenme oldugu icin, beta henuz.

istersen sana adminlerin mail adresini vere bilirim. ( DM ya yaz)

Buda ise tariffler: https://turknames.com/cart.php

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.