Hotmail Açığı - Arge Team - Proje Fikiri

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Merhaba ,
- Size Tamamen Bana Ait Olan Hotmail Hacklemekle Dogrudan Alakalı Bir Fikir Sunacagım .

Birçok Kişinin Hotmail Adresine Telefon Numarası Tanımlı Zaten - Hotmailde Kodu Gönder Bölümüne Girince ,
Size Gelen Dogrulama Kodunu İster , Ancak Bu Alanda Herhangi Bir Zaman Veya Deneme Kısıtlaması Yoktur . Bu Alan Daima 7 Haneli Olmakla Birlikte Eksik Veya Fazla Basamak Yoktur . Bütün 7 Haneli Rakamlardan Bir Wordlist ve Brute ( Şifreleri Denemek İçin ) Olusturabilirsek . En Güvenlikli Hotmail'i Saatler İçinde Kırmak Mümkün Olacaktır .

Fikirimi , Daha Önce Birkaç Arkadasla Daha Paylasmıstım .

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Benimle De Paylaşmıştın :) Şunun Detaylarıyla Birazdaha Konuşalım Aklımda Bir Kaç Sıkıntı Var Onları Halledersek Sorun Kalmaz :)

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Mantigi anlayamadim bilmedigimiz var olmayan ve sonradan olusan 7 haneli rakamlari nasil kirabiliriz :)

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Program Yapılsa Güzel Olur Aslında Denemek İçin Kolay Yapılır Diye Düşünüyorum

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Yapılır Yapılmaz Değil Hatta Benim İçin Çok Kolay Birşey Ama Kullanıcı Acısından Baya Zaman Lazım.
7 Haneli Olduğunu Söylüyorsunuz Kaç Farklı Milyon Kombinasyon Olabilir ? WorldList Kaç GB Olacak ?, Kaldı Internet Hızınızıda Göz Önünde Bulundurursak En iyi İhtimalle Bi Kombinasyon En Az 5 Sn. Alır Oda En iyi İhitimalle Programın GB'lik Bir WordList Okuması En Az 30sn.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
bunun için sadece word lis degıl ,
çok ince detaylı olarak rakamlardan oluşan bir argoritma sistem olması gerekiyor.
bunu yazmak zaten baya uğraş ister.
Daha sonra bu algoritmayı tektek tarıyacak yazılmış olan program tabiki.
Düz mantık olarak bakıldığında hiçde fena bir fikir değil tabiki.
Ar-Ge Tim'e bu konuyu bildireceğim.

Teşekkürler önerin için , İyi Forumlar dilerim.

piso77

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,944
1
bunun için sadece word lis degıl ,
çok ince detaylı olarak rakamlardan oluşan bir argoritma sistem olması gerekiyor.
bunu yazmak zaten baya uğraş ister.
Daha sonra bu algoritmayı tektek tarıyacak yazılmış olan program tabiki.
Düz mantık olarak bakıldığında hiçde fena bir fikir değil tabiki.
Ar-Ge Tim'e bu konuyu bildireceğim.

Teşekkürler önerin için , İyi Forumlar dilerim.

sifre için programlar var 7 haneli rakamdan istediğin kadar türetebilirsin

IThePro

Üye
20 Haz 2013
103
0
Fikir güzel fakat hotmail o şifreleri denerken limit koymuyormu ?
Koymuyorsa zaman da varsa mümkün olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.