Hotmail hesabıma giriş yapamıyorum

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
Merhabalar eskiden kullandığım bir hotmail var ancak ulaşamıyorum hesabıma eski kullandığım cep telefonu numaraları duruyor o yüzden
Ancak kodum var bölmesine tıklayınca 7 haneli bir kod istiyor çok hızlı bir şekilde 1m'dan 9 milyona kadar deneyebilecek bir program varmı ?
Hesaplamalarıma göre 1saat 56 dakika'da işlem tamamlanacak. internet hızım süper ve ayrıca bir kod denemesine bir engel koymuyor yani macro gibi birşey lazım kodu yazıp entere basıcak b kadar basit böyle böyle1.000.000'dan 9.999.999 diyene kadar devam edicek gerkirse 3 gün açık bırakırım ama bu hesap çok lazım bir türlü alamıyorum geri.

nick6547

Üye
27 Eyl 2013
145
4
Cevap: Eski hotmail hesabı

Hocam maalesef hotmail fazla kod denemesine engel koyuyor, inanmıyorsanız deniyebilirsiniz, geçenlerde bu açıktır diye denemiştim, telefonuma gelen kodu 20 kez salladım Bu kod işe yaramadı. Kodu kontrol edip yeniden deneyin. demesine rağmen. doğruyu girincede bu hatayı veriyor. VPN de işe yaramıyor,

Birde form dolduruluyordu hotmailde onu kullanarak bi şansınızı deniyebilirsiniz galiba onda eski şifre , hesaptaki isim soyad vb onları doğru tahmin edip doldurmanız gerekiyor eğer doğru tutarsa
hotmail 2 3 dk sonra şifre sıfırlama linki gönderiyor şifrenizi ordan sıfırlayabiliyorsunuz.

Ayrıca eski numaranız halen kullanılıyor mu başkası tarafından falan? erişim var mı?

Revolation001

Yeni üye
5 Ara 2020
16
0
Belirtiginiz aralıklar'da bir txt dosyası oluşturarak python üzerinden bruteforce atack yapan programlar ile deneme yapabilirsiniz. fakat hotmail yaklaşık 10'uncu denemeden sonra seni bot olarak kabul eder ve dogru girsen bile giriş yapamazsın proxy kullanmak'da işe yaramaz iyi forumlar.

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,

Böyle bir kombinasyon denemesi başarılı olmayacaktır çünkü Hotmail servisi birkaç denemeden sonra isteği reddedicektir.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.