Hotmail hk.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Gencler hotmail hesabıma bir kac ay önce girmistim hesabın adı degismiti MOHAMMED HESAL yazıyordu suphelendim hesabı mı caldirdim falan diye (pek sanmıyorum ) degistirdim sifreyi sonra ismide degistirdim simdi yine girdim yine isim degismis caldirdigimi sanmıyorum o hesabn sifresini kıracaklarını dusunmuyorum sorun nedir acaba? Basiniza daha onceden geldimi? Bilgisi olan yazarsa sevinirim tuhaf bir durum.

Son düzenleme:

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
10 senedir kullandığım hotmail hesabım var . Hiç başıma birşey gelmedi . Tabi sitelere üye olurken 1o senelik mail hesabımı kullanmıyorum. Fake hesaplardan yapıyorum . Gerçi onlardada hiçbir sıkıntı yaşamadım . Temiz Format attıkdan sonra gizli soruyu değiştirip telefon numaranı tanıt sorunun düzelir.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
10 senedir kullandığım hotmail hesabım var . Hiç başıma birşey gelmedi . Tabi sitelere üye olurken 1o senelik mail hesabımı kullanmıyorum. Fake hesaplardan yapıyorum . Gerçi onlardada hiçbir sıkıntı yaşamadım . Temiz Format attıkdan sonra gizli soruyu değiştirip telefon numaranı tanıt sorunun düzelir.

Simdi baktm hesaba ismim yaziyor ancak gelen kutusu na fln baktgmda o isim var. Gizli soru fln yok telefona kaytlı ztn.Hesabın calindiginida dusunmuyorum calamazlar ztn. Böyle tuhaf durum gormedim :uzgun1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.