Hotmail sorgulayıcı

memoweb

Yeni üye
24 Eki 2015
31
0
Merhaba dostlar, elimde bir txt dosyası var diyelim hotmail.com uzantılı boşta olan hotmail adreslerini nasıl öğrenebilirim?

mesela:

[email protected]
[email protected]

işte böyle elimde olan .txt dosyasından oto sorgulayıp boşta olanları bulmak istiyorum, bunları otomatik sorgulayan bir yazılım varmıdır?

memoweb

Yeni üye
24 Eki 2015
31
0
kali linux yardımıyla word list mantığıyla yapabilrsin araştırarak bulabilirsin

Kali linux word list mantığı dediğiniz iş liste çıkarıyor numaralandırarak. Benim yazdığım şeyle uzaktan yakından alakası YOK.

Elimdeki listeyi hotmail üzerinden otomatik sorgulayıp boşta duran maillerin listesini çıkaracak bir program yazılım vs arıyorum.

Son düzenleme:

Amazing00

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
493
0
C\users\*Ama
Merhaba dostlar, elimde bir txt dosyası var diyelim hotmail.com uzantılı boşta olan hotmail adreslerini nasıl öğrenebilirim?

mesela:

[email protected]
[email protected]

işte böyle elimde olan .txt dosyasından oto sorgulayıp boşta olanları bulmak istiyorum, bunları otomatik sorgulayan bir yazılım varmıdır?

Öyle birşey'in olduğunu sanmıyorum. Elle denemek tek çare. En kötü ihtimalle eğer sürekli denediğin de captcha çıkmıyorsa kendin kodlama yapabilirsin uygulamayı ya da kodlaması için birini tutabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.