HTML Kod..

ByHalyaz

Yeni üye
23 Ağu 2017
45
0
S.a Devrelerim Ve Komutanlarım

Elimdeki HTML Kodlarını Şifreleyince Trojen olarak buluyor sebebi ne olabilir yani şimdi ben HTML kodlarını şifreliyorum uzantısını php veya html yapıyorum Virüs programı bunu trojen olarak buluyor Siteye'de upload edemiyorum ne yapmam lazım veya html kodlarımı gizleyecek bir kod varmı

Örnek Görüntü Şifremele Hk.
2013-05-06+18+02.jpg

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Şifreli Olduğu Ve Virüs Programının Okuyamadığı İçin Öyle Algılıyor Diye Zannediyorum :)

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Sana iki tane önerim olacak;

1. Ya şifreleme programını değiştir yada online şifreleme yap.
2. HTML Sayfalarını php'ye çevir hem kodların okunmaz hem phpde codec - encodec kodu mevcut

ByHalyaz

Yeni üye
23 Ağu 2017
45
0
Sana iki tane önerim olacak;

1. Ya şifreleme programını değiştir yada online şifreleme yap.
2. HTML Sayfalarını php'ye çevir hem kodların okunmaz hem phpde codec - encodec kodu mevcut

Devrem Şifreleme yöntemim online zaten
2. Seçeneyi deneyeceğim Umarım olur

Teşekkürler.!

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Bunun için uğraşmana gerek yok zaten o kodları temelli gizlersen sayfan doğru çalışmaz bu yüzden temelli olarak gizleyemezsin sadece erişim yollarını kısıtlarsın.

Böyle kasvetli işlere girmenin bir anlamı yok bence bunun yerine daha da geliştirebilirsin siteni. Sen nasıl %27% olarak kitleyebiliyorsan yazılanları adamlarda aynı şekilde engine ile açıyor :)

Dil modüllemesinde sıkıntı çıkarabilir illaki kullanıcam diyorsan doctypelara bir bakın derim. =)

ByHalyaz

Yeni üye
23 Ağu 2017
45
0
Bunun için uğraşmana gerek yok zaten o kodları temelli gizlersen sayfan doğru çalışmaz bu yüzden temelli olarak gizleyemezsin sadece erişim yollarını kısıtlarsın.

Böyle kasvetli işlere girmenin bir anlamı yok bence bunun yerine daha da geliştirebilirsin siteni. Sen nasıl %27% olarak kitleyebiliyorsan yazılanları adamlarda aynı şekilde engine ile açıyor :)

Dil modüllemesinde sıkıntı çıkarabilir illaki kullanıcam diyorsan doctypelara bir bakın derim. =)

Öneri için Çok teşekkürler Yarbay'ım Dedikleriniz mantıklı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.