Html Konusu Üzerine Tam Kapsamlı Uygulamalı Anlatım İçeren Kitap İsmi Söylermisiniz ?

19 Eki 2014
183
3
Merhaba Bilgisayar Bilimi Akademisyenleri Sevgili Hocalarım Aramızda Html Konusu Üzerine Tam Kapsamlı Detaylı Anlatım İçeren Uygulamalı ve Bol Örnekli Eğitici ve Tam Manasıyla Öğretici Kitap İsmi Bilen ve Okumuş Birileri Varsa Lütfen Bana Kitap İsmi Önersin Html i İyice Öğrenmek İstiyorum a dan Z ye Öğrenmek İstiyorum O Yüzden Lütfen Verilen Paraya Değecek Bir Kitap Olsun

19 Eki 2014
183
3
İngilizce olsa farkeder mi? Farketmezse, o dokümanı bulabileceğin link;
http://www.turkhackteam.org/web-ser...ki-siber-ve-super-dokuman-sitesi-unnamed.html

Hocam Yinede Konuya Dahil Oldugun İçin Teşekkürler Ama İngilizce Olması Zorlaştırır Öğrenmemi Teşekkürler

Hocam Bu Kitap İsmi Hoşuma Gitti Açıkcası Cazib Geldi Teşekkürler Fİkriniz İçin Üstelik Hediyede Veriyor Görsel Eğitim Olarak İşime Yarayabilir Gelişim İçin İyi Olabilir Bu Arada Sende Okuyormusun Bu Kitabı Yoksa Öylesine Bakıptamı Attn Bana Hocam Neden SOruyorum Dersen Okuyor İsen Kitabı Fayda Gördün mü Etkili ve Pratikmi Dİye Sorucaktım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

THT159

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
312
0
deepLearning
Hocam Bu Kitap İsmi Hoşuma Gitti Açıkcası Cazib Geldi Teşekkürler Fİkriniz İçin Üstelik Hediyede Veriyor Görsel Eğitim Olarak İşime Yarayabilir Gelişim İçin İyi Olabilir Bu Arada Sende Okuyormusun Bu Kitabı Yoksa Öylesine Bakıptamı Attn Bana Hocam Neden SOruyorum Dersen Okuyor İsen Kitabı Fayda Gördün mü Etkili ve Pratikmi Dİye Sorucaktım ?

okuyorum. kitabın faydası oldukça çok. html5 css3 ve javascript'i ele almış. sonlara doğru azda olsa php hakkında bilgi veriyor. Html hakkındaki tüm pratik bilgileri en güncel hâlinde bizlere sunmuş. görseller ekleyerek daha detaylı anlatmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.