HTML uygulamalı eğitimi / (Ders 1) / HTML Nedir? -Rolls

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Sizde Allah a emanet olun hakkınızı emeginizi helal edin

Eline sağlık güzel anlatım olmuş

takipteyim hocam temeli sağlamlaştıralım tekrardan :)

Hepinize teşekkür ederim tekrardan 2. HTML eğitim konusu açılmıştır http://www.turkhackteam.org/web-programlama/1464906-html-uygulamali-egitimi-ders-2-rolls.html konuya göz atabilrsiniz

19 Eki 2014
183
3
Bro Umuyorum Detaylı Şekilde Çok İyi Bir Öğretmen Gibi Konuyu Son Noktasına Kadar Güzel İlerletirsin Html Cidden Öğrenmek İstediğim Bir Konu Fakat Youtubede Anlatılanları Izlıyorum Konuyu Detaylıca Gerektıgı Ozenle Anlatmıyorlar Bilgi Paylaştıkça Coğalır Öğretmek Rehber Olmak Ayrıcalıktır Umarım Html Konusunu Senden İyice Öğrenirim Şimdiden Sana Başarılar Diliyorum ve Takipteyim Umarım Senin Anlatımın Yontemın İle Html yi Güzelce Öğrenirim Paylaşımlarını Takıp Edicem Aklıma Takılan Yerlerı Sana Sormakda İsterim Sorun Olmaz Umarım

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Bro Umuyorum Detaylı Şekilde Çok İyi Bir Öğretmen Gibi Konuyu Son Noktasına Kadar Güzel İlerletirsin Html Cidden Öğrenmek İstediğim Bir Konu Fakat Youtubede Anlatılanları Izlıyorum Konuyu Detaylıca Gerektıgı Ozenle Anlatmıyorlar Bilgi Paylaştıkça Coğalır Öğretmek Rehber Olmak Ayrıcalıktır Umarım Html Konusunu Senden İyice Öğrenirim Şimdiden Sana Başarılar Diliyorum ve Takipteyim Umarım Senin Anlatımın Yontemın İle Html yi Güzelce Öğrenirim Paylaşımlarını Takıp Edicem Aklıma Takılan Yerlerı Sana Sormakda İsterim Sorun Olmaz Umarım

Her zaman aklına takılan birşey olursa seve seve yardımcı olurum.
Konularım size yeterince tatmin edebiliyorsa ne mutlu bana. Öğrenmek içinizde varsa eğer okurken uygularsanız zevk alacağınızdan hiç şüphen olmasın. Unutmadan söylemek istiyorum Konuları açarken her kelimesini detaylı ve kısa öz anlatmak için kendim de uyguluyorum ek +1 puan daha gelişmiş oluyorum Sana tavsiyem tekrar tekrar ederek uygulama yaparsan hem kodları unutmazsın elin alışır, hem ezberin kuvvetli olur. Güzel yorumun için teşekkür ederim.
4. Eğitim konusu için çalışmalar yapıyorum hata yapmak istemediğim için biraz uzun sürüyor tamamen kendim hazırlıyorum. (Hiç açıp okumuyor muyum tabi ki de göz atıyorum konuları atlamamak için özenle hazırlamaya çalışıyorum)

23 May 2016
207
0
Hocam parametreleride işlersek ara ara daha iyi olur. Yani hem en temek hyml anlatımı olsun hemde en detaylı tabi işinize karışmak gibi bir derdim yok ama bunlar küçük ama etkili ayrıntılar.
Ellerinize sağlık. Başarılarınızın ve konularınızın devamını dilerim.

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Hocam parametreleride işlersek ara ara daha iyi olur. Yani hem en temek hyml anlatımı olsun hemde en detaylı tabi işinize karışmak gibi bir derdim yok ama bunlar küçük ama etkili ayrıntılar.
Ellerinize sağlık. Başarılarınızın ve konularınızın devamını dilerim.
estağfurullah Takıldığım veya eksik konular olabilir. Ama parametre konusuna girmeden önce .html kaydet uzantısını dahil hiç bilmeyenler varken ortasında başlamak öğrenecek kişi için biraz kafa karıştırmak olur. Eksik yanlarım olursa uyarı yaparsanız çok minnettar kalırım teşekkürler

dj_sansür

Katılımcı Üye
3 Eyl 2008
485
0
Eline saglık...

Fakat kadların
<html>
<head> sayfa açılışı
<**** charset=''utf-8''>
</head>
<body>
Merhaba Rolls
</body> sayfa kapanışı gibi
</html>

Bigi için açıklamalarda yaparsan kadların neden konuldugu ve ne işe yaradıkları işte ozaman güzel bir bilgi verirsin aksi takdirde ezber olur geliştiremeyiz kendimizi teşekkürler.

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Eline saglık...

Fakat kadların
<html>
<head> sayfa açılışı
<**** charset=''utf-8''>
</head>
<body>
Merhaba Rolls
</body> sayfa kapanışı gibi
</html>

Bigi için açıklamalarda yaparsan kadların neden konuldugu ve ne işe yaradıkları işte ozaman güzel bir bilgi verirsin aksi takdirde ezber olur geliştiremeyiz kendimizi teşekkürler.

Bilgi için teşekkür ederim yeni konularda yeterli açıklamalarda buluncam sağolun
Diger eğitimlerde yeterli açıklama mevcuttur göz atarsanız 2.eğitimde mevcuttur ayrıca

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.