http://al-mezaan.com/ Hacked // Cosku-x

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
Dostum ben bişey göremdim ya kusra bkma yabncı dilim fazla iyi değil ama zone de seninle ilgili bisey yok :(
Bonjours cher visiteur, notre site a subit une attaque provenant d'une faille du server ISHH, nous vous prions de garder confiance, notre equipe va se chargé de la sécurité. Cordialement, Equipe de Al-Mezaan
bu yazıyor ne demekse

Yinede eline sağlık :)

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
Yanlış anlama ama senide değerlendirmiyorum yada yermiyorum senki koskoca thtnin defaceteamindesin ve yayınladığın siteye bi başkası indexini basmış ve senin aldığın zonedede hiçbirşey gözükmüyor ben anlamadım bu işten yaa

Cosku-x

Yeni üye
1 Şub 2007
29
1
Sadece Yöneticilere Özel
Siteyi ölesine basmıştım zaten index görünsün diye. Yoksa eskilere sorabilirsin fazla bulunamıyorum dersler nedeniyli benimde akrabalarım var bu ise heves eden Hackledigim bütün sitelerin Pass. veya xxx.com/acıkkodunu vs msnden İleti kısmımda yayınlıyorum bunlar daha ufak siteler yaza dogru mükemmel planlarım var merak etme kardes.

Gerekli Acıklamayı yaptım...

T.H.Team // Cosku-x For INTERNATIONAL FORCE

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.