I want to speak englishh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Bu ne ya ?????? Ağlayasım geldi. Böyle İngilizce mi olur arkadaşlar? İngiltere deki geçici aileme bunu göstersem bayılırlar Gelin benimle konuşun ben hep açığım ! :D

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Yahu benimle konuşun ben ciddiyim İngiltere de bir ailede 5 ay yaşadım. Konuşun anlaşırız bayadır söylemeyi istediğim ama korkudan söyleyemediğim bu konuya değinmişsiniz. İsteyen benimle konuşabilir.
Whoever wants to talk to me, just visit me on THT. I am always here, lonely. I would be pleased to talk to the one who really wants to learn this language by his or her heart. :)

The GL

Üye
25 Ocak 2016
200
0
than you are lucky i want to speak english too. English much better than turkısh to me. i wish live in america..

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
than you are lucky i want to speak english too. English much better than turkısh to me. i wish live in america..

May I suggest corrected examples of your sentences? I think it'll help you learn : )

Cümlelerinin düzeltilmiş hallerini sunabilirmiyim? Bence öğrenmende faydalı olacakdır.

Saygılar
(Bu mesaja eklerim)

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
To be honest, I enjoy working with the English language far too much..but only because it seems much easier to me.

■ Gerçekci olmak gerekirse; Ingilizce dili üzeri çalışmakdan büyük zevk alıyorum..bu sadece bana göre daha kolay geldiği için.

My mother tongue - Danish and Turkish seem much more complex. And yeah..I suck pretty hard at grammer in Danish and Turkish x'D

■ Ana dilim - Danimarkaca ve Türkçe benim için çok daha kompleks. Ayrıca..Türkçe ve Danimarkaca grameri konusunda berbatımdır.

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
yes you can. İ have still grammer problems :RpS_sleep:

□ Yes you may. I still have trouble with grammar.

Deminki yorumum fazla geride kaldı. Olsun:

■ You are lucky then*. (than değil, than kıyaslama esnalarında kullanılır: She was prettier than a flower --> Çiçekdende güzeldi).

■ I would like to speak some English too (biraz 'resmi' tarz verdim = would like to = nazik)

■ To me, English IS much better than Turkish (is* unutmamalısın).
■ I wish I was living in America.

I = ben --> her daim büyük harf'ile yazılır. "Kendine saygı" dersen hatırlarsın :D

Son düzenleme:

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
I love sucking big, sweaty And licking disgusting furry testicle sacks

I could hurt you with words..but then again, "are you worth it" : )

■ Bu ilk ve son karakterim dışına çıkışım. Lakin belirtirim, kötü söze tahamülüm yoktur. Tekrarlandığı takdirde muhattap olunmayacakdır. Olmasî gerektiği gibi.

Saygılar
HABİR

Son düzenleme:

Lityum3

Üye
31 Ocak 2016
159
0
I could hurt you with words..but then again, "are you worth it" : )

■ Bu ilk ve son karakterim dışına çıkışım. Lakin belirtirim, kötü söze tahamülüm yoktur. Tekrarlandığı takdirde muhattap olunmayacakdır. Olmasî gerektiği gibi.

Saygılar
HABİR

but then again çok saçma olmuş ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.