ibrhmarfinnc O ŞİMDİ ASKER 98/1 KAYSERİ KOMANDO

ibrhmarfinnc

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
833
3
GAZİANTEP
Sayın Forum Büyüklerim Ve Küçüklerim
02.07.1998 Tarihinde Dünyaya Geldim Ve 2 Subat 2018
Tarihinde Kayseri Komando Egitim Tugayına Vatani Görevimi Yapmak İçin Gidecegim 1 Yıl Gibi Bir Zaman Aranızda Olamayacagım İçin Özür Dilerim

Ve Son Olarak Rütbemde Yüzbaşı Yazan Yere O Şimdi Asker Yazma Şansımız Varmı ?

Dinleyen Deger Veren Herkese Çok Teşekkür Ederim
İyi Forumlar

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,087
6,173
[C*]
Ne özrü be yüzbaşım vatan görevinizi ifa edeceksiniz.
!!! En Büyük Asker Bizim Asker !!!

[C*]

Son düzenleme:

4natolia

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
477
4
Nereye !
Tarihinde Kayseri Komando Egitim Tugayına Vatani Görevimi Yapmak İçin Gidecegim 1 Yıl Gibi Bir Zaman Aranızda Olamayacagım İçin Özür Dilerim

İyi Forumlar

Hocam Bende Kayserideyim :) Güzel Memleket Beklerim

delaporta44

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
997
2
RUSSİAN

İyi Forumlar

Hayırlı teskereler canım benim tez zamanda git gel.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
O şimdi asker ;)
Hayırlı teskereler kardeşim, sağ salim git sağ salim gel.Hz. Ali yoldaşın , silahında Zülfikar olsun.Allaha emanet ol güzel kardeşim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.