Icloud kırma programları var mı varsa nelerdir?

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
1
13
21
Merhaba, kardeşim 2 gün sonra yurt dışından iphone xr gönderiyor ve söylediğine göre telefonu açınca icloud e posta ve parola istiyor, satın aldığı kişi kendi icloud hesabından çıkış yapmadığı için, telefona erişim sağlayamıyoruz, icloud şifresi kırılır mı? Veyahut kırıldıktan sonra sim okur mu? Bazı yerlerde bypass uygulandıktan sonra sim okumaz gibi bi kaç şey okudum bu konu hakkında yardım edebilir misiniz?

9 Tem 2022
165
1
48
Yapanlar varmış diye duydum araştırma yapıyorum halen belki aranızda bilen vardır yada yapmayı bileni tanıyan vardır diye
Yapanlar yok reis. Yalan. Cikis yapmamis eee o icloudu kim kiracak. Iphonu hacklemek demek kral buda iphonu hackledi diye etiketli demek. Bu icloud hesaplari iphone tarafindan kayitli. Sen icloudu kirsan iphone uda kirmis olursun dunyada nam yaparsin baba

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,578
Merhaba Değerli Üyemiz, icloud hesabının şifresini kırmak neredeyse mümkün değildir. Çünkü icloud çok yüksek Güvenliğe sahiptir. Hesap şifresini kıranlar ise büyük bir emek sarf ediyordur. Kırmak imkansız değil. Ama baya bir emek gerekiyor ve büyük bir hack bilgisi. Bu yüzden hesabı alamazsınız. O şifreyi Apple bile kıramaz o derece. Ancak hesap sahibi olursa açabilirsiniz.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.