ifactoryx Türk Sitelerini Hackleyene Gövdee Gösterisi

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Ben de 5 kere siber suçlara şikayet ettim geri dönüş alamadım senin gönderdiğin mail [email protected] mi?

Doğrudur [email protected]

1250 TR site hacklemiş eline sağlık iyi yapmışsın.

Saolun Teşekkür ederim

İyi Yapmışsın Zone-H da sürekli gözüme çarpıyor bi bu birde RedMin var

http://www.zone-h.org/archive/notifier=reDMin

bu şahıs onada sıra gelicek

[email protected]'dur

Redmin mail Adresi Gerekli İhbarları Egm yolladım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

MiniHackerMH

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
724
0
Adam sw düşürmüş ve hiç bir zarar vermemiş sadece zone kasmak için i.html atmış bence fazla bir suçu yok bunun ve kimseninde uğraşıcağını sanmıyorum

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Adam sw düşürmüş ve hiç bir zarar vermemiş sadece zone kasmak için i.html atmış bence fazla bir suçu yok bunun ve kimseninde uğraşıcağını sanmıyorum

Türk olduguna emin misin adam senin sitelerini kamu kurum masum insanları zevk uğruna hacklıyor sessiz mi kalsaydım yada emniyete yardımcı olmak her vatandaşın görevidir eğer sen bundan rahatsızlık duyuyorsan bu forumda olma başka forumda ol mümkünse senin şu sevmedigin işi 5 yıl hayatımı riske atarak sahte hesaplardan aralarına sızarak bir şekilde yaptım ama sen halen rahatsızlık duyuyorsan kardeş burda işin yok burası vatanını seven milliyetci bir topluluk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.