İhbar Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Güncel, alımlar bu akşam kapatılacaktır. Katılmak isteyen tüm arkadaşları bekleriz.

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
Mantıklı bir karar, çok boş konu var geçen instagram bölümüne girdim 4 5 ihbar yaptım. Hemde sadece 1 sayfada e haliyle her konuya yetişemez yönetım üyeleri.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Güncel, kulüp alımları devam etmektedir. Başvuruyu bana atabilirsiniz. Forumun temiz kalması için siz de bize katılabilirsiniz.

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
yanlış anlamayın da zaten stajyerler ihbarlarla ilgilenmiyorlar mı? (Stajyerasistan konusunda öyle yazıyordu)
Bı daha kulüp açılması gereksiz olmuş sanki
Saygılar

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak
yanlış anlamayın da zaten stajyerler ihbarlarla ilgilenmiyorlar mı? (Stajyerasistan konusunda öyle yazıyordu)
Saygılar

İhbar kulübündekiler sürekli güncel olarak ihbar yaparak yönetime yardım ediyor. Zaten konuda da belirtilmiş
Forum düzenine katkıda bulunmak.

Bilinçli üyeleri forum temizliğinde yöneticilere yardım etmesini sağlamak.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Saygılar

Stajyer Asistan Kulübü'nde sizden sadece ihbar yapılması istenmiyor. Teknik içerikli konular da isteniyor veya Yardım Merkezi gibi.

Bizim kulübümüzün amacı tamamen forum düzenini ihbar yoluyla sağlamak.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Saygılar

Ben de şöyle belirtiyim.

Stajyer asistan kulübü, tamamen yönetime basamak olan bir kulüp. Bir nevi anka timin underground'ı gibi. Orada ihbar etmenin yanısıra yardım merkezindeki konulara düzgün cevaplar verme ve (belirli kriterler içerisinde) güzel ve teknik konu açma gibi görevler de mevcut. Burada üyelere sadece ihbar et butonunu sık kullanma aşılanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.