İki İnternetsiz Bilgisayar arasında Dosya Paylaşımı

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Arkadaşlar internet bağlatmadan aynı iş yerindeki 3 bilgisayar arasında dosya paylaşımı yapacak bir sisteme ihtiyacım var. kablosuz modem aldım her bilgisayara kablosuz pcı kart ve 5 dpi lik anten aldırdım.bilgisayarları ağa paylaşıma falan açtım. yazıcılar vb var hepsini ağda paylaşıma açtım . 3 bilgisayarda ağa bağladım ama birbirini görmüyorlar paylaşım açık olmasına rağmen . Telefondan interneti açıp paylaştırdım yine görmediler birbirlerini . Ne yapmam lazım? İnternette bulduğum yolları yapdım

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
3 Bilgisayarın da işletim sistemi aynı mı?
2 si aynı biri farklı ama o iki olan da ev grubunda birbirini görmüyor

Pcde Wi-Fi varsa Wi-Fi direct gibi bir yolla hızlı veri aktarımı sağlayabilirsin
wifi direct deneyeceğim kısa sürede dönerim

bluetoot var kardeş
benim aktarım dediğim tek seferde 70 GB falan bluetoothla çok uzun sürüyor diğer yazdırmalar için yarar sadece o da yavaş olur çünkü baskılar ortlama 100 mb falan

buno02

Katılımcı Üye
1 Tem 2010
483
1
Mobil portalda share it programiyla gbleri dakikalar icinde cihazlar arasinda paylasabiliyoruz
Mantigini anlatayim
Program, Paylasim yapacak kiside hotspot olusturuyor alici da wifiden hotspota baglaniyor ve aktarim basliyor
Ekleme:Baktim da pc versiyonu mevcutmus denemeni oneririm

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.