iki yüzlü batı Batılı ise normal Müslüman isen Teröristsindir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hinda

Üye
24 Şub 2019
59
0
çok üzüldüm gerçekten elimizden birşeyin gelmemesinden :(
halbuki ALLAH bizi uyarmıştı
Allah-u Teâlâ yahudi ve hıristiyanlarla dost olmayı, onlarla aynı safta bulunmayı, onlarla müminler gibi haşır-neşir olmayı yasaklamış, onlara gösterilecek bir dostluğun kötü neticesini Âyet-i kerime’sinde ihtar buyurmuştur
“Ey inananlar! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin!” Mâide suresi 51
Bu ilâhî hitab, İslâmiyet’in ilk yıllarından itibaren kıyamete kadar gelip geçecek olan bütün müslümanlaradır.
biz müslüman isek birbirimize girmekten başka birşey yapmıyoruz batıyı kendimze rehber edinmişiz resmen
Onlar İslâm’ın ve müslümanların düşmanıdırlar, müslümanların başına daima bir gaile çıkarmaktan ve kötülük etmekten başka bir şey düşünmezler. Dinini terkedip kendilerine tâbi olmadıkça, hiç bir müslümandan memnun olmazlar.

Müslümanlarla savaşmak hususunda tarih boyunca daima dinsizlerden yana olmuşlardır. İki yüz yıl boyunca haçlı seferleriyle İslâm beldelerine saldıranlar onlardır.

İslâm’a ve müslümanlara karşı küfrün tek millet olduğuna delil:

“Onlar birbirinin dostudurlar.” (Mâide suresi 51)

Onlar hiç bir yerde, hiç bir tarihte müslümanlara dost olmamışlardır. Müslümanlarla savaşmakta her zaman için birbirine dost olmuşlardır. İnkâr ve sapıklıkta birleştikleri için, müslümanlara karşı bir el gibidirler.
“Sizden kim onları dost edinirse, o onlardandır.” (Mâide suresi 51)
Onlara benzemiş, onlardan bir kimse gibi olmuştur. Onların hükmü ne ise, onların da hükmü o olur. O artık İslâm’a değil, onlara ve isteklerine hizmet eder. Netice itibariyle onlardan sayılır, ahirette onlarla beraber haşrolur. Onlardan olandan başkası onlarla dost olmaz.

İşte bu Âyet-i kerime onlara kâfidir. Bu Âyet-i kerime bu hareketleri reddediyor ve “Kim ki kâfirlere uyarsa o onlardandır” buyuruyor. Emr-i ilâhi böyle olduğu halde bu küfrü hoş gören narcılar bu hoşgörüyü narcılık dinine göre mi yoksa İslâm dini namına mı yapıyor?

Bu sert ve şiddetli hüküm, müslümanların onlardan uzak durmalarını ve sakınmalarını ihtar içindir.

“Şüphesiz ki Allah, zâlimler güruhunu hidayete erdirmez.” (Mâide suresi 51)

İradelerini dalâlete sarfettikleri için, hidayete müstehak değildirler.

Bu halleriyle İslâm’ın izzetini ayaklar altına almış, hem Allah-u Teâlâ’nın dinine, hem kendilerine, hem de müslümanlara zulmetmiş oldular.
İmanın alâmetlerinden birisi de hiç şüphesiz ki Allah-u Teâlâ’nın düşmanlarından nefret duymaktır.
Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları veli edinmeyin. Onlar birbirlerinin velileridir. Sizden kim onları dost edinirse şüphesiz o da onlardandır. Allah zalimler topluluğunu hidayete erdirmez

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,238
7,708
Ve bu yüzden siber cihad yapılmalı bana göre. Yani boş boş durmak yerine bare saldırı yapsaydık bazı ülkelere olabilirdi. Birde şöyle bir şey var. Bizim müslümanlara ve camimize saldırı olunca kimse ses çıkarmıyor ancak bir kiliseye saldırı olsa herkes ayaklanır. Dinimiz neden bu kadar önemsenmiyor?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Ve bu yüzden siber cihad yapılmalı bana göre. Yani boş boş durmak yerine bare saldırı yapsaydık bazı ülkelere olabilirdi. Birde şöyle bir şey var. Bizim müslümanlara ve camimize saldırı olunca kimse ses çıkarmıyor ancak bir kiliseye saldırı olsa herkes ayaklanır. Dinimiz neden bu kadar önemsenmiyor?

Yahu ünlü bir video var mesela. Kkadının teki incili ayaklar altına alıyor, bedava incil dağıtan adama sövüp sayıyor, her haltı yapıyor.. İnsanların tepkisi; "ayıp olmuş".

Aynı şeyi Kuran'a yapan birini görsek, 8 siber cihad yapar, 11 intihar bombacısı göndeririz.

Ya ciddi olalım, Charlie Hebdo senelerce yahudiler ve hristiyanlar hakkında yapılmadık iğrenç espri bırakmadı, hiç bir şey olmadı, sonra müslümanlar hakkında bir kaç karikatür yayınlanınca taradık herifleri ya..

1. Dediğinin tam tersi, en ufak olayda gaza gelip dünyayı ayağa kaldıranlar müslümanlardır. Hristiyanlığı hristiyanların kendisi bile sallamaz.

2. Yeni Zelanda elinden geleni yaptı. Kim yaptı belli değil. Kime yapıyorsun siber cihadı? Önüne gelene saldıracak mısın?

Gaza gelmeyin yahu. Gaza gelmeyin. Çocuk musunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CRonaldo7

Yeni üye
6 Mar 2019
16
0
Ne medeniyeti

sömürdükleri ülkelerin mallarını çalan haydutların ta kendisidir batılılar
medeniyet aramayın şu katillerde hırsızlarda.

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
Erifleri müslümanlar taramadı , müslümanları yine gözden düşürmek isteyen insanlar yaptı bunu, siber savaş olması kanaatindeyim ben de , her önüne gelen camiye saldırı yapıyorsa masum insanları katl ede biliyosa biz neden durup beklemeliyiz?İsrail Filistinde mescidi kapatsın, Yeni zelandada terör olsun peki biz neciyiz? Ben insanları dinine göre ayırt etmeyi sevmem ama sonuçta yapılan bir haksızlık. zztri

mester

Üye
17 May 2018
51
0
Cok sacma buldugum bir baslik. Tabi siz Avrupa´da yasamadiginiz icin hic bir seyden haberiniz yok. Evet katiliyorum, bati sömurucudur fakat yasamak icin ya öleceksin ya öldureceksin. Ama bir de söyle bakalim, musluman muslumani ödluruyor. Ilk önce oradan baslayin.

Hee, siber jihadina baslayin, unutmayin "Hacked By Turk" yazmasinida. Bir sey diceyketim neyse bos ver.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Erifleri müslümanlar taramadı , müslümanları yine gözden düşürmek isteyen insanlar yaptı bunu, siber savaş olması kanaatindeyim ben de , her önüne gelen camiye saldırı yapıyorsa masum insanları katl ede biliyosa biz neden durup beklemeliyiz?İsrail Filistinde mescidi kapatsın, Yeni zelandada terör olsun peki biz neciyiz? Ben insanları dinine göre ayırt etmeyi sevmem ama sonuçta yapılan bir haksızlık. zztri

Yahu sadece şuna cevap ver.. KİME KARŞI SİBER CİHAT?

"Akıl hastası olduğundan dolayı, belki de geçmiş askerlik deneyiminden kafayı yemiş hristiyan manyaklara karşı açacağım" harici her cevap hatalı cevap. Haa biraz önce baktım, mentalchristinswithprejudicetowardsmuslimsandmilitarybackground.com" alınmamış. Yani böyle bir site yok.

Her önüne gelen camiye saldırı yapıyorsa imiş... Yahu bundan önce en son ne zaman camiye saldırı olayı duydun? Sanki 4 günde bir camiye suikast yapılıyor..

Filistin konusunu hiç açma.. Açma. İsrail tek taraflı ateşkes ilan ettikten sonra hastaneden sivil hedeflere füze saldırısı yapan bir iktidarları var onların. "İsrail hastaneye saldırmak zorunda kalsın da haklı görüneyim" diye şaklabanlık yapan bir alay eleman var orada. Onlarınki cihat mı, o bile tartışılır. Ama burada değil. Şu anda değil.

Bak bizim ülkeden direkt olarak Papa'ya suikast yapan adam var. Hemen ardından bir alay gerizekalı hristiyan hacker müslümanlara siber savaş ilan etseydi ne yapardın? "Yahu bizle ne alakası var adam akıl hastası yapmış suikast" derdin değil mi.. Yaaa... Yaaa.

Yahu Yeni Zelanda, tekrar ediyorum, ne müslümanlara ne de Türkiye'ye aksi hiç bir tavrı olmayan bir ülke. Atatürk'ün kendi lafıyla Çanakkale'de bizim şehitlerimizle koyun koyuna yatan askerleri olan bir ülke. Her sene gelip efendi efendi Çanakkale'de atalarını anmaları haricinde adlarını duymayız. Oradan 1 2 manyak çıkmış. Adamların ne suçu var?

Son düzenleme:

Tochza

Üye
30 Tem 2017
146
0
/index.php
Hocam dinimize önem gösterilmiyor değil zaten adamlar islamiyet düşmanı anladınmı.. Biz sesimizi çıkarmıyoruz değil sen ben çıkarırız ama başımızdakileri görüyorsun. Hiç icraat yok anca lafta..

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
Hocam zztri, sizi anlıyorum bir insanın suçuyla bütün bir milleti suçlayamayız, bende canım her isdediyini yapayım sonra deliyim diye suçsuz olayım, Ben Azeri Türklerindenim bizde imama saldırı düzenlenmişdi bunu bilen devlet önceden mescide iki kişi polis yerleşdirerek saldırı zamanı terörü engellemişdi, bunu bizim ülke yapabiliyosa Yeni Zelanda bir hayli yapar demek isdediyim Yeni Zelanda hükumetini ayrımcılık yaptığı için kınıyorum, eğer isdeselerdi önceden durdura bilirlerdi,tamam siber savaş yapmayalım peki ne cevap verelim nasıl tepki verelim?Qardaş ölke Türkiye de hrıstıyanlara saldırsalar hrıstıyanlara saldırdılar diye Türkiyeni terörist ilan ederler adalet bu mu ?

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
İyi tamam hoşta ,ddos mu atalım index mi.2 güne bir böyle konu açılıyor ve yetkililer kapatıyor.Yani reklam gibi olmasın ayt siber cihad ilan etti ok 200 siteye index 1 tanede yeni zelanda konsolosluğunu felan hackler olay biter zztri hocama katılıyorum

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hocam zztri, sizi anlıyorum bir insanın suçuyla bütün bir milleti suçlayamayız, bende canım her isdediyini yapayım sonra deliyim diye suçsuz olayım, Ben Azeri Türklerindenim bizde imama saldırı düzenlenmişdi bunu bilen devlet önceden mescide iki kişi polis yerleşdirerek saldırı zamanı terörü engellemişdi, bunu bizim ülke yapabiliyosa Yeni Zelanda bir hayli yapar demek isdediyim Yeni Zelanda hükumetini ayrımcılık yaptığı için kınıyorum, eğer isdeselerdi önceden durdura bilirlerdi,tamam siber savaş yapmayalım peki ne cevap verelim nasıl tepki verelim?Qardaş ölke Türkiye de hrıstıyanlara saldırsalar hrıstıyanlara saldırdılar diye Türkiyeni terörist ilan ederler adalet bu mu ?

Türkiye'de en son Hrant Dink öldürüldü. Dünya'dan gelen tepki ne oldu? Hiiç. Neden Türkiye iki gizli polis yerleştirip engelleyemedi bu suikastı? Terörist mi Türkiye?

Hrant Dink'i öldüren genç gaza gelmiş salağın tekiydi. Ciddi bir terörist olmadığından kimse de onu izlemiyordu. Her insanı izleyemez devlet. Her insanı izlemek için ülkenin yarısının gizli polis olması gerekir.

Şu andaki şüpheli, genel kanıya göre 28 yaşında gaza gelmiş salağın teki. Yeni Zelandalı bile değil, Avustralyalı... Daha da beterini söyleyeyim mi? İncelemelere göre eleman defalarca Türkiye'yi ziyaret etmiş. Müslüman nüfusun yoğun olduğu bir çok ülkeyi ziyaret etmiş. Adam bir şekilde, belki bir kızdan red cevabı aldı, belki bir müslüman bunu dövdü, kafayı kırmış işte.

Yeni Zelanda değil, kralı gelse ülkesindeki bütün 28 yaşındaki salakları izleyemez. Hele de kendi vatandaşı bile değilse.

Sen gaza gelip adamları mahkum ederken yakındaki Salvation Army - kurtuluş örgütü - kilisesinden bir kadıncağız olay yerinde toplaşan müslümanlara kendi eliyle yaptığı turtaları dağıtıyordu. Durum sorulunca da "Bu ülkemizdeki en büyük felakettir. En son yaşadığımız deprem tanrının emriydi. Bu ise bir insanın eseri" diye özetlemiş olayı.

Yeni Zelanda parlementosu "böyle olayları engelleyelim. Her türlü yarı otomatik silah tamamen yasaklanmalıdır" diye ayağa kalkmış durumda. Kimse "müslüman" diye sallamazlık etmiyor. Onlara göre vatandaşları öldü, sinirliler çünkü yasa bu 28 yaşındaki salağın yarı otomatik silah almasına izin veriyordu.

Neticede... Gaza gelmeyelim işte. Bakın ne çıktı, yeni zelanda vatandaşı bile olmayan 28 yaşında salağın teki, gayet hızlı bir şekilde de yakalandı.

UMMAN

Yeni üye
11 Ağu 2018
16
0
İstanbul
haklısın ve en yakın zamanda siber savaş başlatıcaz yeter ki vatan sağolsun.

bu hayatta unutulan değil iz bırakan ol...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.