İlginç ve farklı amaçlarla kullanabileceğimiz wordpress eklentileri

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Merhaba arkadaşlar,

Malumunuz "şu eklentiyi kullanırsanız seonuz böyle olur" gibi 'yararlı' adı altında eklentiler paylaşılıyor. Bu konu onlardan biraz farklı yararlı yararsız ilginç ve farklı amaçlarla kullanılabilecek eklentileri keşfediyoruz ve onları kendi amaçlarımıza göre şekillendiriyoruz. Başlığın öneri üzerinden gitmesi için sizlerden de farklı eklentiler bekliyorum.

Ben başlayayım;

Ultimate Category Excluder Bu eklenti anasayfada göstermek istemediğiniz kategorileri göstermemenize sadece göstermek istediklerinizi göstermeye yarıyor. Yani atıyorum anasayfayı haber sitesi gibi kullanırken blog kategorisindeki yazılır anasayfada görünmüyor. (Ben manşetleri 2 farklı yerde(hem post hem manşet kısmında) tekrar etmemesi adına gizlemek için kullanıyorum)

HashBuddy Bu da meşhur hashtag eklentisi #wmaraci gibi hashtagler ekleyip link veriyor ve link içerisinde başlıklar listeleniyor bbPress ve Wordpress destekli yamulmuyorsam.

Sizde önerilerinizi iletirseniz güzel bir konunun temellerini atmış oluruz. Amacımız hem ilginç eklentileri keşfetmek hem de eklentileri daha başka nasıl şekillerde düzenleyebilir ve kullanabiliriz sorusuna cevap vermektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.