İlk defa ne için bu siteye uğradınız?

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Herkese selam, başlıkta da dediğim gibi ilk sizi bu siteye atan amaç neydi? :D

Şahsen benim buraya gelmemin sebebi tek başıma dos atıb hükümet sitelerini çökertmeyi öyrenmekdi :D
ve bunu windows'da terminal üzerinden yapılan videolara bakıb gaza geldiğim için istemiştim Tabi sonradan mümkün olmadığını öyrenince hayallerim yıkıldı ama neyse en azından bu yüzden böyle güzel bir toplulukla karşılaşmış oldum.(bu arada bu benim ilk hesabım değil normalde bu forma 2020 de gelmiştim)
ya benim bu konulara çok ilgim vardı bende burayı duydum bir bakayım dedim hesap açtım sonra hesabı kaybettim bu hesaba geçtim

Floria1

Katılımcı Üye
25 May 2023
900
5
532
Modem Arayüzünde Nasıl Port Açacağımı Bilmiyordum,Konu Açıp Yardım İstedim Ve Yardım İnsanlar Oldu Sonra İse Dikkatimi Çekti Hergün Burada Takılmaya Başladım.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
799
4
302
Matrix
Ben eskiden bilirsiniz darkcomet vardı, darkcomet troll videoları izleyerek "ah be keşke bende bulup indirsem" demiştim.O zamanlar tam hatırlamıyorum 2020 falandı herhalde.Darkcomet bulamıyordum sonra türlü türlü bulmaya başladım.Bu bulduğum yerlerden bir taneside bu değerli forumdu.Darkcomet yüzünden hacklenmiştim olay beni utandırıyor biraz cahilliğimden dolayı😅Ama o hacklenme konusunu atlattıktan sonra tam hatırlamıyorum ama dedim niye bu foruma kayıt olmuyorum.Öylesine açmıştım hesabı kiii zamanında bir hata yaptım isme özenmediğim için ,😂İsmim böyle kaldı.Ama bu yerlere geleceğimi hiç tahmin etmiyordum.1 buçuk yıl oldu neredeyse çok şükür iyiki burada büyümüşüm, yetişmişim.
Bilgi birikimimin yarısı hatta neredeyse hepsi burada çıktı.Çok şükür Türkiye'nin ennn ama en ama en ama en iyi forumu bana göre.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,473
122
2,647
Instagram nasıl hacklenir? Başlığı adı altında geldim.

THE zoRRo

Uzman üye
26 Tem 2022
1,684
1
1,617
19
KATO DAĞI

Bi aralar şu müziği duymuştum, merak edip kayıt oldum..
başka nedenleri de var tabi ama en başta geleni bu

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
9
902
22
Herkese selam, başlıkta da dediğim gibi ilk sizi bu siteye atan amaç neydi? :D

Şahsen benim buraya gelmemin sebebi tek başıma dos atıb hükümet sitelerini çökertmeyi öyrenmekdi :D
ve bunu windows'da terminal üzerinden yapılan videolara bakıb gaza geldiğim için istemiştim Tabi sonradan mümkün olmadığını öyrenince hayallerim yıkıldı ama neyse en azından bu yüzden böyle güzel bir toplulukla karşılaşmış oldum.(bu arada bu benim ilk hesabım değil normalde bu forma 2020 de gelmiştim)
THY yerine THT diyince çıktı dedim nasipmis girdim biri espiri yapmış nasıl hacker olurum diye biri de demiş 3 defa nas süresini oku olursun orda işte ben de üye oldum 😂😂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.