ilk deneyimim sorularım var

WiRusSs

Yeni üye
16 Mar 2012
50
0
Kocaeli
Şimdi ustalarım konuyu nereye açıcaüımı bilemedin yanlış yere açtıysam affola.
Ben programla bir siteyi çökerttim siteye hiçbir şekilde girilmiyor saldırmayı bırakınca site eski haline yani erişilebilir oluyor. Bundan sonra ki adımlar ne olabilir yorumlarınızı bekliyorum. :RpS_thumbsup:

'Deep

Uzman üye
31 Eki 2015
1,327
1
Aynı Şekilde Bende Girebiliyorum Senin IP ni Engellemişler Sana Önerim BOTNET Kullanman Çok Daha Kuvvetletlidir Yararını Görürsün , BOTNET Kullanımı Hakkında , Forumda Araştırmalar Yaparsan Rahatlıkla Kurabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.