ilk hack

angellord

Üye
22 Eyl 2006
74
0
birader bırak bu ilk hack filan bal gibi bu başkasının altda bide başka sitenin reklamı var biraz daha gerçekci olalım demi ...

rendingeagle

Yeni üye
26 Ara 2006
7
0
arkadaslar bu benım hackledıgım sıte degılkı hepınızden cok ozur dılıorum asıl ındex attıgım sayfa bu arkadasın dedıgı gıbı bu ıss acıgı cok kolay ama benım asıl hackledıgım sıte su http://deanshaw.co.ukiste bu arkadaslar hepınızden tekrar ozur dılerım asıl ılk hack'im bu :)

24 Ocak 2007
84
4
yok canım daa neler siteyi hacklayan başkası kardeşim adam üstüne imzasını atmış pes yani hacklanmış siteye konmak da ancak bu kadar olur...

rendingeagle

Yeni üye
26 Ara 2006
7
0
arkadaslar benım hack nıckım zaten mortalaho bu sıteyı ılk ben ahckledım cıgınıda kapattım benden sonra kımse hackleyemez lutfen olayı bılmeden yorum yapmayın ılk hackım dedım suclu cıktım anlamdım valla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.