İlk Hackim Beyler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aithusa

Üye
25 Haz 2012
66
0
:D

nasıl yapıyosunuz şunu bizede ogretin off 1 haftadır izlemedigim video kalmadı biri ögretsin artık
isyannn

Aithusa

Üye
25 Haz 2012
66
0
yaw kardeşim bak 1 ay önce çok uğraştım ama kimse tam birşey paylaşmamış hep videolar yarım hi çtam bir bilgi yok sanki yapmamızı istemiyomuş gibi çekmiş videoyu hiç bir videoda sitenin hacklendiğini görmedim şuana kadar bu siteyide sen hacklemiş olasydın orda o yazmazdı gibime geliyo

Aithusa

Üye
25 Haz 2012
66
0
ßY_JoK€R' Alıntı:
1. benim hacklediğim site hakkında abuk subuk konuşma zone da benim indexim var
2. sana msn'ni ver öğretim dicektim ama mesajından sonra sana hiç bişey öğretmem

uzun zamandır hack adına açılmış bütün konuları araştırdım kimse düzgün birşey söylemiyor
senin adınada başkası site hacklemiş sende ben hackledim diye konu açıyorsun açıp sayfaya bak bakim ne yazıyo orda

By_JoKeR

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,077
0
uzun zamandır hack adına açılmış bütün konuları araştırdım kimse düzgün birşey söylemiyor
senin adınada başkası site hacklemiş sende ben hackledim diye konu açıyorsun açıp sayfaya bak bakim ne yazıyo orda
kardeşim çık konumdan kirletiyosun konumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.