İlk Hackiniz Nedir?

Shpion

Yeni üye
13 Kas 2022
33
21
Sizlerin ilk hack'i nedir?
5. sınıftaydım galiba black shadow diye bir site vardı mesela facebook'un klon sitesini oluşturuyor linkini veriyordu. Eğer birisi o fake siteden sosyal medya hesabına giriş yaparsa hesap bilgileri maille direkt bana geliyordu 5. sınıf olduğumuzdan dolayı arkadaşlarımda saftı kanka şuna bir bak diyordum yolluyordum mizahi bir foto veya bir grup zannedip giriyorlardı bende direkt çalıyordum hesaplarını :D

mitat1

Uzman üye
1 Eki 2022
1,075
4
753
SerasZen
5. sınıftaydım galiba black shadow diye bir site vardı mesela facebook'un klon sitesini oluşturuyor linkini veriyordu. Eğer birisi o fake siteden sosyal medya hesabına giriş yaparsa hesap bilgileri maille direkt bana geliyordu 5. sınıf olduğumuzdan dolayı arkadaşlarımda saftı kanka şuna bir bak diyordum yolluyordum mizahi bir foto veya bir grup zannedip giriyorlardı bende direkt çalıyordum hesaplarını :D
Erken işe koyulmuşsunuz

Arkadaşımı kandırıp pc sini hacklamıştım
Bir dost kazığı daha

Çin'in araba satış sitesine İndex basmıştım sonrada hesaplara yönelmiştim
:cool:

Yabancılara ait bir web sitesini 30 dk kullanımdışı yapmıştık. Anılar :(
Unutulacak dünler yaşanılacak günler

Detqum.

Üye
2 Kas 2022
60
32
güvenlik duvarını test ederken bir online alışveriş sitesinin data larını aldım yanlışlık ile bence sayılır 😅

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.