ilk hackinizi ne zaman kaç yaşında yaptınız

Codx

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
309
1
Bu konuda çok fazla komik anlar var ama ilkini anlatıp geçeyim.
2014-15 Falan olması lazım metin2 ile o aralar hala kanımız kaynıyor server kurmuştuk bir abi ile sonra ben server game falan her şeyi ben düzenliyordum bilgisayarım ağır olduğundan dolayı bu tarz işler beni keyiflendiriyordu ilgim vardı sonra oyunu açtık bir süre sonra ratımı oluşturdum dedim hadi bi deneme yapayım sırf keyif için ama yani oyunda edeceğim bir üstünlükten değil. Oyunun patcher ine eklemiştim .exe direkt download edip ftp den açıyordu hem oyunun exesi ve o exe binderlenmişti sonra bi baktım herkes şikayet ediyor hesaplara biri girmeye çalışıyor falan meğersem bu forumdan almıştım crypter i adam kendi serverini de stub ile birleştirmiş muhtemelen başım yanıyordu az daha o yüzden kimse çıkarı olmadan bir şey paylaşmayacağını öğrendim. Ek olarak bu gibi duruma benzer mysql açığı vardı mt2 de files yapımcısından almıştım gizli kullanıcıyı tüm serverlere özel bir nesne market sistemi kurdum o filesi kullananların mysql bilgisini çekip item yollatabiliyordum oyundaki depoya yani itemal.com gibi düşünün bu siteye tüm oyun ip ve mysql ıd şifre var bu sayede oyunda istediği kadar item üretebiliyor bu açık efsaneydi herkese gönlümce ep verebiliyordum dropshit loncasının efsanesi olmuştum o zamanlar metinpvp ismi hacker diye youtube videoları dolaşıyordu :D kendime öyle bir kondurma çabam yoktu ama bir server sahibi dişli çıkmıştı loncayı bulup geldi rc ye o zamanlar dedi kardeşim ben böyle emek verdim şu kadar para verdim sen serverin içine ettin gm hesabına girip lonca tanıtımı yapıyorum bir de yüreğe bak :D baya başımı yakacak olay yapmıştım ama dropshit locnasındaki sempatiden dolayı herkese yardım ediyordum öyle bir ortam bir daha asla olmaz eminim ama çok eğlenmiştim ya :D

Eski metin2 cilerden kim kaldi :D

Yesil1951

Yeni üye
20 Haz 2020
3
0
15 Yaşında website SQL açıktan yararlanmayı öğrenmiştim.1Ay içerisinde 30 40 siteye İndex atmıştım.

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
yaştan yana bir şey söylemeyeceğim 2014 de merakımla araştırmaya başladım ilk saldırımı 2015 de yaptım teamspeak3'ün ana sunucusuna saldırmıştım 15 saniye falan düşürmüştüm aynı yılda kendimi geliştirebileceğim hacking siteleri aradım buldum üye olmadan takıldım bir süre sonra üye oldum buraya 2015'de, Cold-Shadow bana çok yardım etti ve ilk mass deface mi yaptım 1 sitede 500 site indirdim sonra tayland devlet sitesi gibi birçok devlet sitesine index bastım 2016 da " live for spped " oyunundaki Türkleri haksızca banladığını gördüm ve mail adreslerini çektim. [ güçlüydü o zamanlar o site Hackleyemedim] bu yolda bir çok kişi bana yardım etti yarısı ban yedi yarısı şu an üst fakat bir isim var ki kimse bilmez o kendini biliyor abi yardımların için çok teşekkürler. :)

Türk Hack Team bana çok şey kattı dostlar buradan da başka bir siteye gitmedim hiçbir zaman o zamanlar nick : AlperTR54'tür ah eski günler ah

Üyelikler açılıyor ve online listesi 1 dakikalığına güzelleşiyor :trl
OVajG4.jpg

bu alıntı forumdan kareler de 1 sayfadadır

SinanSermiyatli

Yeni üye
23 May 2020
37
0
9-10 Yaşında Falandım İlkokulda Yeni Yeni Başlamıştım Bu İşlere Arkadaşlarımın Bilgisayarları Windows 10 Du Benimki Windows 7 Aralarında Bir Fark Yok Diye Onların Anlamadığı Şeyler Söylüyordum Sosyal Mühendislik Gibi İkna Etmeye Çalışıyordum Yoksa Pc Sürümü Güzel Olana En İyi Pc Ünvanını Veriyorlardı Boş Şey Işte Aralarından Biri Hiç Sevmediğim Bana Fakir Muamelesi Yapar Gibi Bende Windows 10 Promu Ultimatemi Var Öyle Birşey Diyordu Çok Sinirlenmistim Okadar Kendini Yüksek Görüyoduki Neyse Biz O Zamanlar Wolfteam Oynuyorduk Onun Bilgisayarı İyi Olsada Ben Ondan İyi Oynuyordum Oda Beni İçten Kıskaniyordu Biliyordum Sonrasında Bana Sorunca Taktik Kardeşim Taktik Üffff Diye Kendimi Avutmaya Çalışıyorum Çocuk Aklı ☺ Sonra Benimki Windows 10 En Üst Sürüm Sen Benden İyi Olamazsın Falan Dedi Sonra Cevap Vermedim Diye Hile Konumuna Düştüm Sonra Eve Içimdeki Ateşle Gittim Win10 Yapma Araştırıyorum Bilgisayara Birşey Olacak Diye Yapamıyorum Hiçbirşey Akşam Bilgisayara Bu Sol Alttaki Menüyü Win XP,7,10 Yapma Programı Buldum Laaaan Bitti Dedim Çile Sonra Menüyü Win10 Yaptım Sabah Oldu Sınıfa Dedim Ben Sizi Denemek İçin Yaptım Aslında Benim Bilgisayarda Win10 Dedim Herkes Güzel Plan Dedi O Böbürlenen Çocuk Benle İyi Kanka Olmak İstedi O Gün Soğuk Davrandım Gine Cirkefliği Tutmazmi Foto At Dedi Sınıf Grubuna Attım Menü Win10 Kafam Rahat Diye Mutluyum Böyle Sonra Gruptakilere Böbürlenen Çocuğa Düşman Ettirdim Yalancı Diye Sonra Bu Abisine Söylemiş Foto Gercekmi Diye Menudeki Programı Görmüş Üşenmeden Araştırmış Yaşı Büyük Galiba Menü Programi Olduğunu Gormus Abisi Gizlice Bizi Demirliğe Götürdü Okulun Disindaki Kardeşiyle Bana Telefonundan Bütün Yaptığım Herşeyi Göstermişti Tabi Arkadada Sınıf Arkadaşlarım Vardı Öyle Bir Rezil Oldumki Çocuğa Yumruk Atacaktim Abisi Vardı Sonra Büyük Zaman Geçti Kiskaniyordum 5,6 Kişi Aynı Oyunu Oynayıp Oyun Oynuyordu Ben Sonra Onlara Taktik Öğretmek Ayağına Aralarına Girmiştim Sonra Facebook Grupları Vardı Herkes Birbirine Yardım Ediyordu Ama 1 Günlük Arkadaştı Hepsi Ve Ilkokul Çocuğuna Kimse Kanka Olmazdı Neyse Bu Çocukla Kanka Oldum Aklıma Bu Çocuğun Beni Rezil Edişi Geldi Sonra Böyle Sahte Gizli Bi Grup Oluşturdum Fake Hesap Açtım 2,3 Tane Bana Çok İyi Oynayan Muamelesi Yaptirmistim Wolfteamde Çocuk Nasıl Bu Kadar İyi Diye Sordu Yan Hesaptan Gizli Grubumuz Var Dedim Ana Hesaptan Sus Lan Dedim O Kanser Çocuk Çok İstediği İçin Benim Gibi Oynamayı Bana Eğer Beni Almazsan Gruba Herkese Gizli Gruptan Öğrendiğini Söylerim Dedi Bana Hahaha Düşmüştü Tuzağıma Sonra Yarına Alım Var Dedim Tamam Dedi Böyle Şeyleri Öğrenmiştim Sahte Facebook Menüsü Oraya Yazdığın Şeyler Sana Geliyordu Sonra O Siteleri Herkes Biliyordur Zaten Ismini Vermeye Gerek Yok Açtı Linki Kisaltmalı Attığım İçin Linki Zaten Anlamadi Sonra Bana Dedi Benim Facebook Girili Zaten Dedi Bende Kanka Gir Belki Çıkış Yapmissindir Dedim Sonra Girdi Lamerlegima Veriyorum Direk Bilgilerle Giriş Yaptım Anlamış Değilim Bi Anda Facebook Hesabi Dondu Tel No İstedi Çıktım Sonra Lan Velime Gidecek Haber Abisi Beni Dövecek Diye Bir Çare Arıyorum Sonra Bu Bana Birsürü Paylaştığı Film Kesitlerini Atıyordu Sonra Bana Dedi Okulda Benim Facebook Kapandı Bende Dedim Senin O Paylastigin Videolar Sayesinde Telif Yemiş Olabilirsin Dedim İnandirdim Onu Sonra Bütün Gün Onu Kandirdim Neyse Sonra Bu Çocuk Wolfteam Bile Girmemeye Başladı Abisi Kızdı Bilgisayarı Vermiyor Galiba Dedim Çocukla Güzel Kanka Olarak Devam Ettim Havası Söndü Suan Ondan Daha İyi Bilgisayarim Oldu İlk Hack Hikayem :D

Fatality34

Yeni üye
19 Haz 2020
12
0
Şezlong
9-10 Yaşında Falandım İlkokulda Yeni Yeni Başlamıştım Bu İşlere Arkadaşlarımın Bilgisayarları Windows 10 Du Benimki Windows 7 Aralarında Bir Fark Yok Diye Onların Anlamadığı Şeyler Söylüyordum Sosyal Mühendislik Gibi İkna Etmeye Çalışıyordum Yoksa Pc Sürümü Güzel Olana En İyi Pc Ünvanını Veriyorlardı Boş Şey Işte Aralarından Biri Hiç Sevmediğim Bana Fakir Muamelesi Yapar Gibi Bende Windows 10 Promu Ultimatemi Var Öyle Birşey Diyordu Çok Sinirlenmistim Okadar Kendini Yüksek Görüyoduki Neyse Biz O Zamanlar Wolfteam Oynuyorduk Onun Bilgisayarı İyi Olsada Ben Ondan İyi Oynuyordum Oda Beni İçten Kıskaniyordu Biliyordum Sonrasında Bana Sorunca Taktik Kardeşim Taktik Üffff Diye Kendimi Avutmaya Çalışıyorum Çocuk Aklı ☺ Sonra Benimki Windows 10 En Üst Sürüm Sen Benden İyi Olamazsın Falan Dedi Sonra Cevap Vermedim Diye Hile Konumuna Düştüm Sonra Eve Içimdeki Ateşle Gittim Win10 Yapma Araştırıyorum Bilgisayara Birşey Olacak Diye Yapamıyorum Hiçbirşey Akşam Bilgisayara Bu Sol Alttaki Menüyü Win XP,7,10 Yapma Programı Buldum Laaaan Bitti Dedim Çile Sonra Menüyü Win10 Yaptım Sabah Oldu Sınıfa Dedim Ben Sizi Denemek İçin Yaptım Aslında Benim Bilgisayarda Win10 Dedim Herkes Güzel Plan Dedi O Böbürlenen Çocuk Benle İyi Kanka Olmak İstedi O Gün Soğuk Davrandım Gine Cirkefliği Tutmazmi Foto At Dedi Sınıf Grubuna Attım Menü Win10 Kafam Rahat Diye Mutluyum Böyle Sonra Gruptakilere Böbürlenen Çocuğa Düşman Ettirdim Yalancı Diye Sonra Bu Abisine Söylemiş Foto Gercekmi Diye Menudeki Programı Görmüş Üşenmeden Araştırmış Yaşı Büyük Galiba Menü Programi Olduğunu Gormus Abisi Gizlice Bizi Demirliğe Götürdü Okulun Disindaki Kardeşiyle Bana Telefonundan Bütün Yaptığım Herşeyi Göstermişti Tabi Arkadada Sınıf Arkadaşlarım Vardı Öyle Bir Rezil Oldumki Çocuğa Yumruk Atacaktim Abisi Vardı Sonra Büyük Zaman Geçti Kiskaniyordum 5,6 Kişi Aynı Oyunu Oynayıp Oyun Oynuyordu Ben Sonra Onlara Taktik Öğretmek Ayağına Aralarına Girmiştim Sonra Facebook Grupları Vardı Herkes Birbirine Yardım Ediyordu Ama 1 Günlük Arkadaştı Hepsi Ve Ilkokul Çocuğuna Kimse Kanka Olmazdı Neyse Bu Çocukla Kanka Oldum Aklıma Bu Çocuğun Beni Rezil Edişi Geldi Sonra Böyle Sahte Gizli Bi Grup Oluşturdum Fake Hesap Açtım 2,3 Tane Bana Çok İyi Oynayan Muamelesi Yaptirmistim Wolfteamde Çocuk Nasıl Bu Kadar İyi Diye Sordu Yan Hesaptan Gizli Grubumuz Var Dedim Ana Hesaptan Sus Lan Dedim O Kanser Çocuk Çok İstediği İçin Benim Gibi Oynamayı Bana Eğer Beni Almazsan Gruba Herkese Gizli Gruptan Öğrendiğini Söylerim Dedi Bana Hahaha Düşmüştü Tuzağıma Sonra Yarına Alım Var Dedim Tamam Dedi Böyle Şeyleri Öğrenmiştim Sahte Facebook Menüsü Oraya Yazdığın Şeyler Sana Geliyordu Sonra O Siteleri Herkes Biliyordur Zaten Ismini Vermeye Gerek Yok Açtı Linki Kisaltmalı Attığım İçin Linki Zaten Anlamadi Sonra Bana Dedi Benim Facebook Girili Zaten Dedi Bende Kanka Gir Belki Çıkış Yapmissindir Dedim Sonra Girdi Lamerlegima Veriyorum Direk Bilgilerle Giriş Yaptım Anlamış Değilim Bi Anda Facebook Hesabi Dondu Tel No İstedi Çıktım Sonra Lan Velime Gidecek Haber Abisi Beni Dövecek Diye Bir Çare Arıyorum Sonra Bu Bana Birsürü Paylaştığı Film Kesitlerini Atıyordu Sonra Bana Dedi Okulda Benim Facebook Kapandı Bende Dedim Senin O Paylastigin Videolar Sayesinde Telif Yemiş Olabilirsin Dedim İnandirdim Onu Sonra Bütün Gün Onu Kandirdim Neyse Sonra Bu Çocuk Wolfteam Bile Girmemeye Başladı Abisi Kızdı Bilgisayarı Vermiyor Galiba Dedim Çocukla Güzel Kanka Olarak Devam Ettim Havası Söndü Suan Ondan Daha İyi Bilgisayarim Oldu İlk Hack Hikayem :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=l03DCLQH0RY[/ame]

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
4 yaşındayken arkadaşımın zihnini hackleyip sersemlettikten sonra oyuncak arabasını almıştım hiç unutmam

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Akınsoft bypass ile internet cafede 30 kuruşa saatlerce gta vice city keyfi 😂

8ur4kk05e

Yeni üye
3 May 2020
9
0
polise vermezseniz söyliyim dfvswfgfdgsdgfservgrs :sırıtan:siritan3:cool:cool

Son düzenleme:

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Ben 7 yaşındayken nasayı hacklemiştim arkadaşlar büyütmeyin bence o kadar bu işleri

10 Ara 2017
243
0
Rookie
2017 yılında yaniğ 14 yaşında kuzenimin instagram hesabını kapatmıştım bir daha da açamamıştı :D daha sonra ise sql açığı bulup index atmıştım bir siteye

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.