İlk Hack'inizi Nereye Yaptınız :) ?

3dfatihsahin

Yeni üye
26 Eyl 2023
1
1
Ben üniversite yılları bir yurttayim internetimi kesiyorlar da bende bilgisayara kendi bilgisayarimda kontrol edebilecek antivirüsun izin verdiği bir sistemle kontrol edip internet hizini arttirmistim.

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
475
297
Kuvâ-yi Milliye
2013 yılı bi eğitim kurumu
(Zone kaydına ulaşamadım.)

Bana plaket verdiler kurs müdürü fotoğraf çekinmek istedi (ayna ve kamera fobim var) aşırı gerildim hayatımın bittiğini düşündüm.

Sözde Yetenekli insanların girdiği bi sınava yönlendirdiler beni

Sınava girdim.
Asıl olay paraymış. Sınava giren herkesin fikri yok parası vardı kursa devam etmedim.

Sonuç : Cam parçası işe yaramaz bi plaketle kaldım yola kendim devam ettim

I AM EAC0D3Rx

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,732
931
Matrix
Bu fikir benim de aklıma gelmişti fakat usb takmak yasaktı bilgisiyara 🤣 küçükken internet kafeden atılıyordum
O zamanlar metin2 popülerdi. Şifreleri bi cafede toplar, alt cafede de gider charları soyardım :D Bi cafede sağlam vurgun yapmıştım o cafenin sahibi yıllar geçti beni hala gördüğünde keylogger diye sesleniyor :D

harasad

Katılımcı Üye
14 Eyl 2023
307
106
Kendi yaptığım siteyi sağ dan soldan gördüğüm hack makalelerinden çevrek bilgiyle hackledim sonra kurtaramayıp arkadaşların dalga konusu olmuştum :)

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,761
3,687
23
Ankara
Need for Speed: No Limits. Game Guardian ile kaynak koduna ulaşıp zamanında imkansız olan Altın hilesini ilk yapanlardanım

illa site hacklemek gerekmiyorsa tabi :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.