İlk HTML5 Oyunum

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Arkadaşlar HTML5'i bilirsiniz yeni çıktı ve flash yerine kullanılıyor. Mobil uyumlu olduu için çok popülerleşti. Bende bu HTML5 için game maker kullanrak 2, 3 saatlik uğraş sonucu basit bir oyun çıkardım. Becerinizi ve zekanızı test edersiniz :)

Oyunu mobilde test ettim ama küçük ekranlarda sorun olur mu bilmiyorum :)

Oyun -> TEST - Zeka Oyunu Denemesi

Beyler domain boşta benim domain ama bomboş kullanılmıyor en alakalısı bu diye buna upload ettim yani bazıları normal flash oyun sitesi sanabilir. Aslında değil girin indexe ordada oyunun aynısı çıkıyor ama bir değişiği test ederken baktığım yer..

Oyun için Game Maker Language(C++'ın bir değişiği) kullandım

2, 3 saatlik uğraş sonucu :D

LimitlessT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
718
0
geliyorsun?
Ellerine sağlık, bir Jetpack Joyride havası var.Biraz kamerayı adamdan uzaklaştırabiliyorsan öyle yap, çünkü biraz fazla yakından bakıyoruz :) :) :) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.