İlk index tasarımım

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
İlk index tasarımım.Edepli ve uygun eleştirilere açığım.

İmzasız

İmzalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Cevap: İlk index tasarımım #Profesör

Çok uğraştığını düşünmüyorum. Arka plan üstüne saydam ay yıldız onun önüne de hacker adam eklemişsin. Biraz daha gayret edip uğraşarak daha iyi işler yapabilirsin.

Hali hazırda bulunan indexlere bakıp kendince yorumla... bir şeyler kat üstüne

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-

Çok uğraştığını düşünmüyorum. Arka plan üstüne saydam ay yıldız onun önüne de hacker adam eklemişsin. Biraz daha gayret edip uğraşarak daha iyi işler yapabilirsin.

Hali hazırda bulunan indexlere bakıp kendince yorumla... bir şeyler kat üstüne

Bu tasarım ile tasarım mecrasına yeni başlamış bulundum.Yorumun için teşekkürler değerlendireceğim. :)

Qgenays

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
253
3
Los Santos

Basit bir tasarım olmuş, eminim ki sen daha iyilerini yapacaksın.

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
612

Eline sağlık güzel olmuş hocam daha güzel tasarımlar çıkaracağına eminim :))

Teslα

Üye
18 Mar 2018
136
32
Adobe
Fotoğrafların (Wp ve Hacker Adam) boyutu galiba biraz küçük sende ucundan çekip büyütiyim derken netliği bozmuşsun. Birde Adamın Tonlarını Arkaplana Biraz Daha Uyumlu Yapabilirsin.
Eline Sağlık Başarılarının Devamını Dilerim <3

Baroo58

Katılımcı Üye
12 Tem 2019
691
653
-
Buna tam olarak tasarım denmez resimleri internetten bulup direk üstüne oturtmuşsun ve çok sade az uğraşırsan daha güzel tasarımlar çıkar, Ellerine Sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.