ilk intro denemem nasıl sizce?//saysamaim

RAIZE

Üye
3 Haz 2017
129
0
THT
Video editörlüğü için yıllardır heba ediyordum kendimi. Zor iş evet ama öğrenerek her şey yapılır. Bu işlerde önce '' sabr etmek '' nedir bunu öğrenmeliyiz. Marifet elbette hazır template'nin üzerine yazı eklemekde değil ancak kurgu hazinenizi yavaş yavaş geliştirmek içinde önemli bir adım. Ellerine sağlık.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
müzikten dolayı gerildim :trl
güzel dostum...
Bırakma bu işi.. Bilgisayarınn özellikleri yetiyosa blender filan kullan.. diğer progrmalarda var.. devam et :)

hackerbbk

Katılımcı Üye
24 Haz 2014
497
1
youtube yi boşverinde daha kazançlı Anket doldur yatırımsız kazan 1.5 euro hediye 2 euro çekim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Eline sağlık bende ilk başlarda hazır templateler ile başladım gün geçtikce ilerliyorsun.
ilerlemen dilegi ile.
teşekkür ederim insallah
Şöyle diyim, hud template sony vegas 11. Çok iyi bilirim bu tempi :trl

Vegas ile yaptıysan, tavsiyem video tasarıma vegas ile başlama. After fx veyahut filmora ile başla.
onu da araşdıracağım teşekkürler
Vegas, en çok zorlayandır. Bina yapılırken çatıdan başlanmaz ;)

yavas yavas baslayacagım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.