İlk Kez Web Sayfası Hazırlayacaklara

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
lk kez web sayfası hazırlayacaklara önerilerim::
ilk defa site kuracaksanız size naçizane birkaç önerim var arkadaşlar

herşeyden önce işe bedava sitelerle başlayın, boza yıka kendinizi geliştirmeye bakın.HTML kodlarını çözmeye çalışın.kodlarla oynayarak öğrenin ne nasıl olmuş

bedava forumlarla hiç uğraşmayın, hem cazip değil, hem de sunucunuzun ne yapacağı hiç belli olmaz emekleriniz bir anda heba olabilir kapanır siteniz...ziyaretçi çekmek zordur ve adsense kod eklemek de yasaktır orada olduğu için

ne yapmak istiyorsunuz? amacınız ne ? siteniz ne üzerine olacak ? bunu iyi belirleyin..her telden çalan saçma sapan konularla dolu ve tamamen alıntı siteler hiç de cazip değildir ziyaretçiler için bunu unutmayın

makale yayınlayacaksanız tamamını alıntı yapmayın ve muhakkak kaynak belirtin...güven kazanmak için bu şarttır arkadaşlar, derlemeler yapın ve kendinizden de birşeyler katın ...

sitenizi gereksiz ve saçma kodlarla doldurmayın ki hem boş kalabalık yapar hem de sitenizi yavaşlatır geç açılan site de hiç cazip gelmez internet kullanıcılarına mesela bana

html ve php öğrenmek için elinizden geleni yapın bu arada boş durmayın

link değişimi yapacaksanız sitenizle aynı içerikli siteleri seçmeye özen gösterin derim, çapraz değişim yapın, toplistlere kaydolun, blogsa siteniz diğer blogları ziyaret edip adres bırakın, forumlarda imzanıza site adresinizi yazın

google amca sizi nasıl sever bu konuda forumumuzda da birsürü döküman mevcut onları okumanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar ihmal etmeyin...şimdilik bu kadar yazabildim yeni arkadaşlarıma az da olsa faydalı oldumsa ne mutlu bana.:mml

Black-Coder

Uzman üye
30 Mar 2013
1,090
0
Oldukça anlatımın iyi olmuş ama konu yeri yanlıştır. Konunun düzgün yere taşınması için yetkiliye haber verdim.

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
oraya kım koymustur acaba ey allahım sadece bu forummu var sanıyorsun benım takıldıgım sen benım ?ii bak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.