İlk programımı yapmak istiyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Merhaba arkadaslar.
Ben program yapmak istiyorum. Program ip değistirerek otomatik olarak sitelere girip hit kasan bir program diye düşünuyorum.
Ben böyle bir programi hangi programlama dillerini öğrenem lazim veya neler bilmem lazim .

Asıl kafamda ki program link kisaltma botu böyle bir program için hangi programa dillerini önerirsiniz.

Yardimlariniz için şimdiden teşekkur ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

jacarantha

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
884
0
DDos Cenneti
ip değiştirme olayını bılemem ama visual studio 2017 ile yapabılırsın programlama ve eğitim için gereklı dersler ve bızım forumumuzda var detaylı şekılde şimdiden kolay gelsın

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Eğer sürekli hackle alakalı program yapmak istoyirsan python öğren derim.hem kolay hemde şuanda en popüler dildir.
Exploit kodlamak icinde harika bir dildir.
Öğren derim.bende öğerenme aşmasındayım.
Kendi özel scriptini bile kodlayabilirsin

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Eğer sürekli hackle alakalı program yapmak istoyirsan python öğren derim.hem kolay hemde şuanda en popüler dildir.
Exploit kodlamak icinde harika bir dildir.
Öğren derim.bende öğerenme aşmasındayım.
Kendi özel scriptini bile kodlayabilirsin

Yorumlariniz için teşekkur ederim.
Ben program yapip programla istediğim gibi düzenlemeler yapmak istiyorum.

Şu link kisaltma sitelerine bot yapmak istiyorum. Link kisaltma botu yapmak için pyhton mu ?exploit mi önerirsin ?

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
C# öğrencen kardeşim benim hedefimde bu link.tl bptu gibi programlar yapmak ve şuandada yavaş yavaş öğreniyorum. Bendem tavsiye Iyi forumlar.

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Kardeşim Programlama temelinin olmadığını farz ediyorum Python 3 ile başlayabilirsin bu işe direk kodlayamazsın öğrene öğrene ilerlersin sonra Nesne Tabanlı Programlamaya yoneliceksin ve GUI (Graphic User İnterface) programlamada kendini geliştiriceksin oyle ilerlersen herşeyi yapabilirsin

Python hakkındaki kaynaklar:
İstihza
Pythonun resmi sitesi
Ve Youtubede Yazılım bilimi adlı kanal

Python hakkında bir sorun olursa rahatlıkla sorabilirsin

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
en kolay olarak sana python kodlama dilini tavsiye ederim şuan en basit ve en sade olarak dünyada o geçiyor ve cidden diğerlerine göre çok basit ve sade zaten kali gibi sistemlerde otomatik olarak kendisi geliyor ve her işini basitçe yapabilirsin 50 satır yerine işini 25 satırda bitirebileceğin bişey ama öyle dediğin gibi hit kasan bir program için mantığı çözmen lazım ilk olarak direkt olarak program yazılmaz hesap makinesinde bile çok yüksek bir mantık var olayın mantığını koruduktan sonra her işini kolayca yapabilirsin yani ilk olarak programlama mantığını öğren neyi önce neyi sonra yapacağını öğrenmen lazım ve veyi neyin içine atacağını komutları komut kısaltmalarını komut satırlarının işlevlerini komutların anlamlarını bunları öğrendikten sonra herşeyi halledebilirsin kolayca ama programlama dili öyle 3 5 günde öğreneyim yazayım diyebileceğin birşey değil onuda söyleyeyim lisede hatırlıyorumda 1 dönemde veritabanına isimleri ve şifreleri atan bir programı yapmayı öğrenmiştik pehh be ne zamanlar geçti :D neyse dostum dediğim gibi ilk olarak mantığını kavrayacaksın sonrasını kolaylıkla halledebilirsin herşeyde bu böyle ilk mantığı kavra sonra devam et hadi sana kolay gelsin başarılar :))

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Bütün yorumlar için tek tek teşekkür ederim .
Kafamda bir fikir oluştu ilk önce python ile başlayıp mantığını kavramaya çalışacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.