İlk Tasarım Gözlük

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Merhabalar tekrardan ilk tasarımımla karşınızdayım ve son grafik hayatım bitti önerilerinize açıgım geliştirme gibi

RDkY4n.png

Son düzenleme:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
609
Hocam grafik ekleye basıp linki oraya yapıştırırsanız burda görünür linke basmamıza gerek kalmaz tasarım çok güzel mükemmel yapmışsınız elinize sağlık

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Eline sağlık. Az daha geliştir kendini sonra bombasın :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Eline sağlık kardeşim. Az daha geliştir kendini sonra bombasın :D

Valla hocam siz öyle diyorsanız öyledir :) dinamik olcam teşekkürler

Güzel olmuş hocam , devamını bekleriz :)

Devamı gelecektir :) teşekkürler bu arada kendimi geliştirmeyi düşünüyorum

Elinize sağlık, biraz daha geliştirilebilirdi efektleri de yetersiz buldum.

Efektlerle ugraştım ama fazlasıyla efektlikten dolayı sildim yani tam ayarliyamadımda teşekkürler yinede geliştirecegim

Göremiyorum. Baska yere yükler misiniz

https://i.hizliresim.com/RDkY4n.png buyrun hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

akifkingg123

Uzman üye
30 Tem 2017
1,191
2
İstanbul
Ellerine Sağlık Fakat Kullandığın Yazı Fontunda Türkçe Karakter Sorunu Var ü yerine u kullanabilirsin örnek Tekrardan Eline Sağlık Güzel Olmuş

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.