İlk Tasarımım.(M.Kemal Atatürk)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
3
486
85
u bilmiyorum maalesef
İlk baştaki tam uymuş resime muhteşem olmuş ama ortadaki parlaklığı biraz kısıp etrafa saçsaydın daha güzel bir görüntü olacağını düşünüyorum :)
Eline sağlık :)

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Üstad Geleceğim Varmı Benim Bu Konuda.

Şahsi kanaatım: Bence var : )

Bir çok özentili, farklı farklı tasarımlarda bulun. Deneğim edin ve kendinden emin olduğun bir vakit, bir takım istekleri de yerine getirebileceğin vakit gel Grafik Tasarım Timine başvuruda bulun : )

Kişisel çalışmalar bölümünde çalışmalarını eksik etme. Tek konu altında paylaş ve bunu her yeni çalışmanda güncellersin.

Saygılar
HABİR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.