İllegal işte dolandırma

26 Kas 2022
200
39
Yolumu kaybettim
Başıma hiç gelmedi ama merak ettim örneğin: ben birine illegal(yasa dışı) iş yaptırdım sosyal medya üzerinden ben parayı attım yapan kişiye ve beni engelledi benim bu durumda şikayetçi olma hakkım var mı

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
521
119
bilmesende olur
Başıma hiç gelmedi ama merak ettim örneğin: ben birine illegal(yasa dışı) iş yaptırdım sosyal medya üzerinden ben parayı attım yapan kişiye ve beni engelledi benim bu durumda şikayetçi olma hakkım var mı
Var ama aynı kovuşu paylaşırsınız :)

Son düzenleme:

Dekrats

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
549
443
Brain
şikayetçi olsanda bakmazlar düşünsene hakim karşısında ifadeni şöyle veriyorsun. ben birisinin hesabını çaldırmak için bu hackeri tuttum parasını verdim ama işini yapmadan beni engelledi. hakim güler tokmağı vurur KARAAAR diye bağırır

26 Kas 2022
200
39
Yolumu kaybettim
şikayetçi olsanda bakmazlar düşünsene hakim karşısında ifadeni şöyle veriyorsun. ben birisinin hesabını çaldırmak için bu hackeri tuttum parasını verdim ama işini yapmadan beni engelledi. hakim güler tokmağı vurur KARAAAR diye bağırır
başıma gelmedi bir tanıdığım bu panel işlerinde dolandırıldı şikayette edemedi

ava giderken avlanan hesabı :d
aynen öyle xD

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,169
385
23
İnternetin Derinliklerinde...
Tabiki var ama bu konu da yanlız olursun devlet polis savcı sana yardım edemez eski usüllerle çözülebilir;

--KISASA KISAS--

kesin başına geldi ya da şüphen var ondan sordun :D

yardım lazımsa ben bakabilirim :)

Merhaba,

Python ile basit bir kod yazabilirsiniz.

Kullanıcı adı listesini ve şifre listesini yüklersiniz. Program veriyi çeker, giriş yapar. Hesabınızı takip eder.

Bir de, her adımda
konum değiştirmeyi ekleyebilirseniz çok iyi olur.

ChatGPT' yi de kullanabilirsiniz.

İyi Forumlar...

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
579
26
Sakarya
Merhaba, karşı tarafa hiç bir şey olmaz tamamen suçlu durumuna siz girmiş oluyorsunuz.
Bunun çeşitli sebepleri var siber zorbalık dahil.
Teklifi siz sunduğunuz için adam her türlü kendini aklar.

İkinizinde savunacak birşeyi yok ki nasıl şikayetçi olasın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.