İllegal Linkler

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Arkadaşlar linkleri edge browser'e kopyalayıp sonuna .to.lz koyarsanız sitenin xml dökümü çıkıyor.Sonuna .to.fa koyarsanız sitedeki görsellerin linkleri çıkıyor.Son olarak da sonuna .to.pa.77 koyarsanız sitenin sandbox haline ulaşırsınız.yani giriş yaparsınız ancak sadece görüntü.Sitenin anlık resmini alır ve size gösterir sağ tık dediğinizde resmi kaydet gibi yerler çıkar.

Bir yerde okumuştum bunları doğrumudur bilmem deneyin isterseniz.Ama ben denemeyin derim güvenilir olduğunu sanmıyorum

ramizah

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
892
4
Dünya
Beyler çoğu siteye girdim linklerde sorun yok hepsinin ss ni alabilirim sorun sizde sanırım linkler kırık diyen arkadaşlar güldürdü

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Beyler çoğu siteye girdim linklerde sorun yok hepsinin ss ni alabilirim sorun sizde sanırım linkler kırık diyen arkadaşlar güldürdü

Buraya linkleri veriyorsun. Girdim diyorsun. Ama bir açıkla kardeş nasıl girdin biz de nasıl girebiliriz bunları bir açıkla önce linkleri buraya yapıştır sonra deep web de olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.