İmei Nasıl Atılıyor

LousyTr

Yeni üye
26 May 2024
16
2
Merhaba THT Ailesi Ben Telefoncuda çalışıyorum dükkanda küçük bir bilgisayar var ara kablo ile imei atılacak olan telefonu takıyor ve 1 2 dk içinde imei atıyor bu nasıl oluyor bende öğrenmek istiyorum lakin öğreteceklerini sanmıyorum.Bilen Hocalarım veya üye arkadaşlar bizimle paylaşabilirmi
•Saygılarımla THT🇹🇷

'CaptainKanka

Ar-Ge Ekibi
14 Eki 2012
1,707
34
1,354
localhost/admin.php
Her telefona farklı bir şekilde imei atılır. Kimisi korumalıdır anakarttan direnç sökersin sonra atarsın. En güzeli youtubedan marka model yazıp imei repair diye aratman.
Genelde DFT pro programı kullanılır. Ancak dft pro haricinde de programlar mevcut.
İmei olarak genelde rastgele tuşlara basılır. oda sana en az 4 ay kazandırır. çift simli ise diğer sime hiç hat takmazsın bitince sim yerini değiştirirsin oda sana en az 4 ay kazandırır.
Bir iki örnek bırakıyorum.

Buda dirençli bir telefonda direnç söküm işlemi

LousyTr

Yeni üye
26 May 2024
16
2
Her telefona farklı bir şekilde imei atılır. Kimisi korumalıdır anakarttan direnç sökersin sonra atarsın. En güzeli youtubedan marka model yazıp imei repair diye aratman.
Genelde DFT pro programı kullanılır. Ancak dft pro haricinde de programlar mevcut.
İmei olarak genelde rastgele tuşlara basılır. oda sana en az 4 ay kazandırır. çift simli ise diğer sime hiç hat takmazsın bitince sim yerini değiştirirsin oda sana en az 4 ay kazandırır.
Bir iki örnek bırakıyorum.

Buda dirençli bir telefonda direnç söküm işlemi
Hocam bilgilendirmeniz için teşekkürler lakin bağlantı kablosu ile imei attı herhangi bir tuşlu cihaza ihtiyaç duymadan imei attığını gördüm 2 dk bile sürmedi

Son düzenleme:

'CaptainKanka

Ar-Ge Ekibi
14 Eki 2012
1,707
34
1,354
localhost/admin.php
Hocam bilgilendirmeniz için teşekkürler lakin bağlantı kablosu ile herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan imei attığını gördüm 2 dk bile sürmedi
bazı telefonlar veya akıllı saatlere imei atmak için bir cihaza ihtiyaç yok direkt kendi imei numarasını kendi sağladığı arayüzdende değiştirebilirsiniz.
Dediğim gibi bu tamamen marka modele göre değişkenlik gösterir.
Bu telefonun nasıl korunduğu ile alakalı bir durum kimisi 2 dk sürer kimisi 20 dk.
toplamı 2500 tl olan 3 program alsanız tüm telefonlara imei atabilecek hale gelirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.