İmei Numarası Değiştirmek

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Linki 10 dakikaya yeniliyorum bende kaçak telefonla internete giremiyodum telefon samsungdu vodafoneu arayıp internet ayarlarını istediğimde telefonunuz arcatell o marka telefonlar internete girmez demişlerdi :D arcatell imeisi koymuşlar telefona bende başka bi telefonun imeisi ile değiştirdim internet ayarlarını aldım ve sorunsuz bağlandım İzmirde biçok telefoncu bunu 10-20 liraya yapıveriyor zaten

Edit: Link yenilenmiştir arkadaşlar

Son düzenleme:

StayStrong

Katılımcı Üye
4 May 2013
526
0
Denizli
Kardeş Program Çalışmıyor Bende Orijinal Nokia X2-00 var. Onun İMEI bakıyım dedim. Ama Bişey bulamadım COM hatası veriyor . Tüm COM'ları denedim. Hatta 2. Aşamadaki Önce ilk rakamı işaretleyip COM LARI denedim olmadı sonra 2. asamadki 2. rakamı denedim oda olmadı TeamVieverden gelsen ?

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
öncelikle eline sağlık
bu bir suçtur ama mahkemelik olanı görmedim pek telefoncular ve bilgisayarcılar çalıntı ve kaçak telefon ve bilgisayarlarda kullanıyorlar bu sistemi

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Suç olduğuınu yazdım zaten bende mahkemelik olan görmedim İzmir de hemen hemen her telefoncu yapıyo bunu :D
sen telefoncu metinide tanırsın izmirde :D asarlıkta:D bana telefon satmıştı 1 ay sonra kapandı baktım imeilden kapanmış gittim dedim hayırdır diyo valla benlik bişi deil denk geldi:D dediğin gibi izmirde çok yaygın

oyok

Yeni üye
24 Ağu 2009
2
0
hata

slm hocam şu hatayı alıyorum. disable sleeping mode fail. nedemek istiyor acaba yardım lütfen

geda58

Yeni üye
1 Ara 2007
1
0
kardeş emeğin için sağol..ama iphone 4 orjinal e yapamıyorum ??? yardımcı olursan sevinirim

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Arkadaşlar k.bakmayın okul dolasıyla çok sık pc başında olamıyorum olduğumdada işim oluyo yapamayanlar özelden ulaşabilirler.
disable sleeping mode fail hatası telefonula ilgili yani uyku modunda yada uçak modunda falan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.