İndex Çözünürlük Boyutu Sorunu

17 Ara 2012
80
0
Sorun söyle Cogu kisinin index'ine bakıyorum hepsinde Ekran boyutu tam oluyor diğer pc dende bakıyom ondada tam oturuyor ama benim yaptıgım 1920-1200x Cok büyük oluyor ve tam görünmesi için kaydırma yapmak gerekiyor ama herkezinki tam oturuyor bunun bi ayarımı var anlatırsanız cok makbule geçer

17 Ara 2012
80
0
web page maker ile yapıyorum yani size anlatamadım resmin boyutu 800x-500 ise onu index yaptıgımda karsı kisinin ekran cozunurlugu 1024-768 ise onda kücük görüntü oluyor herkezdede cozunurluk farklı

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
wp makerda yapiosan bos yerde sag tik- properties-
wl4mteoe.jpg

bu sekil yaparsan ortalar ekranı
yaparken sola yapistirarak yap indexi 1900 px buyuk olabilir
cunku ekranlar 17 inc de kaydrirken 22 inc ekranda ufak gibi gorunebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.