Çözüldü Index Icine -Baska Siteden- Login Paneli Nasil Gomulur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aida

Yeni üye
27 Ağu 2019
34
0
Selamlar.

Once ki konu tasindigi icin bastan belirtmek zorundayim: 'bu konu tamamiyla, webmaster-php-html-java-script ve bilimum site icerisin de kod calistirma ile ilgilidir.' Sosyal Medya veya Yardimlasma ile herhangi bir alakasi yoktur. Ki orda `panelle nasil sistem patlatirim` sorulari ve konumun cevapsizligi suruyor. Uygun yerdedir, lutfen tasimayin.

Daha once kimsenin aklina geldi mi yoksa imkansiz mi yoksa cok mu zor bilmiyorum ama soyle bir seyin pesindeyim:

Fake login dedigimiz `yanlisim yoksa phising olarak geciyo` sistemin ozelligi herhangi bir site indexine direk sahte bir login sistemi oturtmaktan ibaret.

Fakat bunu yedirmek gibi birsey soz konusu degil :) yani kim `ornek` instagiris.com gibi bir sistemden giris yapar ?

Bir sitenin indexi icinde 'oturum ac' bolumu olarak ortada gomulu veya bir linke tiklayinca `bir sekme-bir sayfa-bir menu sayfasi` gelen sahte paneli sisteme oturtabilir miyiz ?

SORUN:

Bugun bunu deniyorum fakat ya sitenin kendi sayfasi acilmiyor yada bizim sistemimiz acilmiyor. Sitenin kendisi `index.html` -ki .htaccess dosyasina bunu ekleyerek sitenin acilmasini sagladim. Fakat bu sefer site sonuna /index.php `fake login paneli` yazinca da h4ck panelimiz acilmiyor. Acildiginda da giris yapmadi malesef.

`Ornek` Sitemiz Youtube olsun, insanlardan burada oturum acabilmek icin 'gmail' ile giris yapmalarini isteyecegiz.

Bunu daha once yapan oldu mu ? Burada ki sorun nedir, nasil cozerim ? Mysql-kullanici eklendi, ayarlar yapilandirildi.

Tesekkurler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aida

Yeni üye
27 Ağu 2019
34
0
Forumda bir arkadasin paylastigi panel vardi bunu api`ye entegre edebilir miyim ? Scripti kopyalamak icin bir sistem var midir ayrica ? 2 farkli index cakisiyor malesef

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
1
13
Mars
Gmail ile giriş özelliği google'ın sunduğu bir hizmet. Aradaki göderilen veriyi alman zor. Ancak kendin bi tane google ile giriş paneli ayarlarsın. Bir yere kayıt edip örneğin txt dosyasına oradan verilere erişebilrsin. Daha sonra youtube veya google api hizmetlerine bağnıp curl ile kayıt ettiğin verileri gönderebilirsin.

Aida

Yeni üye
27 Ağu 2019
34
0
Admin paneline giris yapmiyor malesef haliyle e-postayi ayarliyamiyorum. Sizin dediginiz tek yol ve en temiz yol sanirim. Benim bahsettigim sey ise su: https://imgyukle.com/i/opP30Q

Burada ki `sadece insta giris kismini` (bu arada instagramin sitesi degil o :) sitenin icinde olan mesela blogun anasayfasina yapistirmak. Link olarak bu goruntu `ornek` tht.org/fakeinsta.php adresinde. Mesela ben bunu `sosyal muhendislik` bolumune basildiginda `instagram ile giris yap` << (sitelerde tanik olmussunuzdur) seklinde acmak istiyorum. Cok mu zor olur hocam :)

API sistemine bakacagim tesekkurler.

DUZENLEME:

Yani soyle daha net anlatabilirim: bir tablo icine .php cagirmamiz gerek. Sistem icine gomulu olucak.

Biyografi bloglarinda mesela, ustten iletisim sekmesi secilince iletisim formu var ya... Aynen onun gibi. Sitenin icerik (index) kisminda *public_html/instagram/instagram.php* calisicak.

Sistemi entegre edebilirsem konu acmayi dusunuyorum. Daha once yapildi mi hocam ? 3 sistemi birlestirdik galiba :)

SON GUNCELLEME: Dun butun bir gece uzun ugraslar sonucu basardim fakat sistem olarak -yazilim, uygulama- basarisiz olarak yorumlayabilirim.

Arkadaslara faydasi olsun diye kisa bi anlatim yapicam kilitlenebilir

Hosting olarak psihing atmak zaten hostingi kapatir fakat bu hostingi avanta olarak kullanacagimiz icin :) kisa bir sure ve 70-80 lira ustune https ile 120-140 lira tuttugu icin bunun pesine dusmeyecegiz tabi ki. Hidd3n3y3 ** isimli psihing uygulamasini kullandim ve uygulama olarak begendim. Req* kisminda her seyi anlatmis, butun bagimliliklar kolay bir sekilde kurulabiliyor ve hata cikacagi zaman bizleri uyariyor. Genis bir argumani var.

Burada olay bize verdigi random linki yedirmekte degil. Cunku kimse `ornek` servero.insta.co.um sisteminden insgtagram`a giris yapmaz arkadaslar :) Burada sosyal muhendislik ile guzel bir site olusturduktan sonra `site icine gomemedim ama` burada sistem icinde `ozellikte wp'de boyle temalar mevcut` butona link verme, instagram giris kismina link verme bolununde bize verilen linki yapistiriyoruz :) Buyrun size panel icinde panel. Site icinde insta login, tipki gercek gibi.

Burada ki sorun su, sistem icinde k3yl0g sistemi var fakat bu bildigimiz turden degil. Peki nasil ? Yani ben giris yaparken `ornek sifre: 1234` sizin konsolunuza gelen cikti soyle oluyor:

1
2
3
4
pass: 1234

Fakat konsol acik degilken, pc basinda degilken, sistem aktif bile degil malesef.

Yonlendirme yavas, ve portsuz calismaz diye dusunuyorum. Dosyalari ftp ile site icerisine yukledim, calismazsa deneyin. Mail sistemini aktive etmek icin mysql veritabani yuklemek gerekiyor, fakat bu sistemde boyle bir dosya bizlere sunulmuyor malesef.

"Tunnel your.random.url `sistemin bana verdigi url` not found" << En sonunda ise boyle bir hata ile karsilastim. `Sorunlar` kisminda cozumu yok ve sistem icinde hata sebebi yazmiyo. NEDENI: Sistem her defasinda size ayri bir random url atadigi icin sizin sitenizde ki url bosa cikiyor. Sabit ip malesef belirtemiyoruz. Yeniden konsoldan acip, site icerisinde yeni ip`yi butonda verdigimiz linke girmeniz gerekiyor, guncellemeniz gerekiyor.

KILITLENEBILIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.