İndex Nasıl Basılır | Shell Nasıl Atılır | Port Açmadan Root Nasıl Olunulur | Wordpress Nasıl Kurulur | Sesli Anlatım THT |

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
------
-----------------------------------------------------------------------------

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar bugunki konumuzda daha önce yazılı resimli birçok kez paylaşılan index nasıl basiılır wp siteler için shell nasıl atılır shell nasıl kullanılır root işlemleri gibi konuları ben video cekmek kararı aldım vede cektim umarım acıklayıcı bir anlatım kullanmışımdır umarım beğenirsiniz öncelikle video planından bahsedeyim

.............................
------------------------------------------------------------------

[+]

\\ Wordpress Türkçe Kurulumu ( Local Üzerine ) //
[+]
\\ Kısa Brute Force Mantığı//
[+]

\\ İndex Basma // İndex editleme//
[+]
\\ Shell basma Shell Editleme//
[+]
\\ Shell kullanımı Dizin İşlemleri ( C100 )//
[+]
\\ Wevvely ile backdoor //
[+]

Umarım videomu beğenirsiniz arkadaşlar her türlü sorularınızı bana öm yolu ile veya konunun altına yorum olarak yazınız videoda kullandığım materyaller :

Dosya İÇERİği :

Tr - wp - ve special sheller -

Ekran görüntüsü :

onkokQ.png

Video Linki 720 P DE İzleyiniz: İndex / Shell Nasıl Atılır Tr Wp Kurulumu / Portsuz Root / Shell Kullanımı - YouTube

Moderatör tarafında düzenlendi:

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
İlham mı geldi kardeşim hayırdır yaw :D Çok yararlı konular paylaşıyosun bu aralar :D Emeğine sağlık. Ellerin dert görmesin :)

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Arkadaşlar bu konular :D zaten bu forumda senelerdir mevcut biz :) sadece video cektik sizler için yorumlarınız için teşşekkürler

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Arkadaşlar bu konular :D zaten bu forumda senelerdir mevcut biz :) sadece video cektik sizler için yorumlarınız için teşşekkürler

Forumda olmaya çok konu var da bi kişinin de girip okuduğuna gerçekten hiç inanmıyorum kardeşim :) Konuya girenin yaptığı ilk ve tek şey Download linkine tıklamak oluyor emin olabilirsin buna :) Tekrar emeğine sağlık. Bu arada videoda 720p seçeneği yok haberin olsun :D

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Forumda olmaya çok konu var da bi kişinin de girip okuduğuna gerçekten hiç inanmıyorum kardeşim :) Konuya girenin yaptığı ilk ve tek şey Download linkine tıklamak oluyor emin olabilirsin buna :) Tekrar emeğine sağlık. Bu arada videoda 720p seçeneği yok haberin olsun :D

İlerleyen dakikalarda o secenekte izleyebileceksiniz dostum herşey forum vede sizle için bunu unutmayınız

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Yorumlarınız için teşekkürler eklemek istediğiniz merak ettiğiniz tüm konuların videoları cekilebilir cekinmeden sorunuz lütfen ..

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
------

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar bugunki konumuzda daha önce yazılı resimli birçok kez paylaşılan index nasıl basiılır wp siteler için shell nasıl atılır shell nasıl kullanılır root işlemleri gibi konuları ben video cekmek kararı aldım vede cektim umarım acıklayıcı bir anlatım kullanmışımdır umarım beğenirsiniz öncelikle video planından bahsedeyim

.............................
------------------------------------------------------------------

[+]

\\ Wordpress Türkçe Kurulumu ( Local Üzerine ) //
[+]
\\ Kısa Brute Force Mantığı//
[+]

\\ İndex Basma // İndex editleme//
[+]
\\ Shell basma Shell Editleme//
[+]
\\ Shell kullanımı Dizin İşlemleri ( C100 )//
[+]
\\ Wevvely ile backdoor //
[+]

Umarım videomu beğenirsiniz arkadaşlar her türlü sorularınızı bana öm yolu ile veya konunun altına yorum olarak yazınız videoda kullandığım materyaller :

Dosya İÇERİği :

Tr - wp - ve special sheller -

Ekran görüntüsü :

onkokQ.png

Download :
download-150x150.jpg

Dosya.tc Rar Pass : //THT//

Video Linki 720 P DE İzleyiniz: İndex / Shell Nasıl Atılır Tr Wp Kurulumu / Portsuz Root / Shell Kullanımı - YouTube

dewrem ne kadar güzel hazırlamışşın Ellerine sağlık

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
vay gardaşım benim ne yanık sesin var senin öyle :D
umarım bunada niye paylaştın diyen olmaz kanka yoksa beni biliyorsun ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.