İndex Nasıl Basılır | Shell Nasıl Atılır | Port Açmadan Root Nasıl Olunulur | Wordpress Nasıl Kurulur | Sesli Anlatım THT |

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
"Hedef Site Hacklama" Bunu anlatabilirsen ayrı bir video olarak sevinirim.
Sanırım konuşurken mikrafon çok yakındı pıtırtı yapmış.
"Hedef site Hacklama" derken brute force ile değil www.turkhackteam.com bu hedef bunun sitesini hacklamak istiyorum. (Örnek site)

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
şu açık türleri ile ilgili video çekip dev bi arşiv oluştur derim uyarmı ? süper olur ve çok tutar bence ama videolar sana ait ve en temelden zahmetli ama süper olur sende o potansiyel var çünkü :)

acık türleriyle ilgili baya videom var nerdeyse webhack ile ilgili tüm videolarda acıklardan bahsediyorum ama temel konu olarak yok haklısın sağol fikrin için başlıyorum ama hangi acıkları görmek istersin :D ?

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
acık türleriyle ilgili baya videom var nerdeyse webhack ile ilgili tüm videolarda acıklardan bahsediyorum ama temel konu olarak yok haklısın sağol fikrin için başlıyorum ama hangi acıkları görmek istersin :D ?

Valla admin paneline giriyim index'i basim yeter :)
Hedef siteye. / .com > .net > tr.gg türü siteler tümü :RpS_smile:

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1

benim görmeme gerek yok :D misal perl denir nasıl kurulur ne işe yarar bi klasör oluşturur .txt'ye açıklama eklersin

Misal exploit nedir

xss,lfi,rfi,upload,sql,root vs

havij kullanımı sql açıklı siteler nasıl bulunur ve daha geliştirilerbilir sana kalmış :) bunlar sadece örnek

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Valla admin paneline giriyim index'i basim yeter :)
Hedef siteye. / .com > .net > tr.gg türü siteler tümü :RpS_smile:

:D senin için bir cok konu var zaten kısıtlandırma isteklerini acıklar hakkında bilgi öğren önce dostum sonra acık isteklerini yaz daha iyi olur :/

benim görmeme gerek yok :D misal perl denir nasıl kurulur ne işe yarar bi klasör oluşturur .txt'ye açıklama eklersin

Misal exploit nedir

xss,lfi,rfi,upload,sql,root vs

havij kullanımı sql açıklı siteler nasıl bulunur ve daha geliştirilerbilir sana kalmış :) bunlar sadece örnek

Dostum :D exploit ve perl mutlaka anlatıcam suan onun hazırlığındayım sql ve xss yi ayrı diğer acıkları ayrı anlatıcam yoksa zaman yetmez artık öyle uzun uzun videolarda cekmek istemiyorum

Son düzenleme:

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0

:D senin için bir cok konu var zaten kısıtlandırma isteklerini acıklar hakkında bilgi öğren önce dostum sonra acık isteklerini yaz daha iyi olur :/

Dostum :D exploit ve perl mutlaka anlatıcam suan onun hazırlığındayım sql ve xss yi ayrı diğer acıkları ayrı anlatıcam yoksa zaman yetmez artık öyle uzun uzun videolarda cekmek istemiyorum

adam işi biliyor abi istediğinizi sorun sabaha kadar cvp lar bilgisi cok :) ellerine sağlık kardeşim

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,539
2
ustadim...eline koluna yuregine saglik...konu cok guzel hepsini bir arada toplamissin...parayla arasan bulamassin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.