İnsanların kişiliklerini çözmek ister misiniz? // DorukTR // Terörle Mücadele Kulübü

DorukTR

Yeni üye
25 Haz 2019
8
0

Merhaba
TürkHackTeam ailesi, bugünkü konumuz insanların alın, burun, dudak vs. özellikleri ile kişiliklerini belirleyeceğiz vereceğim bilgiler umarım sizler için yararlı olur.

M17bra.png

Alın (ŞEKİL 1, NO.1) - Enerjik, gaddar, suç işlemeye yatkın, aşağılık içgüdüleri güçlü.

Geniş ve köşeleri kabarık alın (ŞEKİL 1,NO.2) - Hayal gücü kuvvetli.

Hilal şekilli alın (ŞEKİL 1, NO.3) - Dar kafalı, burnunun ucundan ötesini göremeyen, yetenekleri az.

Enli ve yüksek alın (ŞEKİL 1,NO.4) - Çok akıllı.

Org5GZ.png

Devrik piramit şekilli alın (Şekil 2, No.1) - Kurnaz ve serseriliğe yatkın.

Dörtgen şekilli alın (Şekil 2, No.2) - Alçak gönüllülük.

Aşırı kabarık alın (Şekil 2, No.3) - Öfkeli, dar kafalı, günlük yaşamında pratik.

Müzik bölgesi kabarık olan alın (Şekil 2, No.4) - Doğuştan müzik yeteneğine ve zengin iç dünyaya sahip.

Aşırı enli alın - hırçın, çabuk sinirlenen.

Aşırı düz alın - yumuşak karakter.

mXBDJV.png

Büyük burun (Şekil 3, No.1) - Kibirli, şöhret tutkunu, başına buyruk ve enerjik.

Alnın uzantısı şeklindeki burun (Şekil 3, No.2) - şöhret tutkunu.

Uzun burun (Şekil 3, No.3) - bencil ve hırsızlığa meyilli.

Ağza doğru sarkmış burun (Şekil 3, No.4) - hassas

86BrL7.png

(Şekil 4, No.1) - Fal taşı gibi açılmış gözler, kısa kirpikler ve dik kılları olan yüksek kaşlara sahip tipler çabuk sinirlenir ve hırçındırlar fakat insan sevgisinden yoksun değillerdir.

(Şekil 4, No.2) - Ensiz ve uzun kapakları olan, kaşları şakaklara kalkmış göz.Bu tip insanlar gözlemci, içine kapanık, kurnaz, akıllı ve dayanıklıdır.

(Şekil 4, No.3) - Kaşlar düzgün kavislidir.Kirpikler uzun ve seyrektir.Bu tip insanlar korkusuz, ciddi, gaddarlığa varacak kadar adaletlidirler.

(Şekil 4, No.4) - Kapakları şişmiş gibi, gözbebeği büyük ve ifadesiz gözler.Kirpikleri ve kaşları sık ve uzundur.Bu tip insanlar uyuşuk, kayıtsız, enerjik olmayan ve bu tipler genellikle yumuşak karakterlidir.

(Şekil 4, No.5) - Geniş açılmış gözler, kaşlar ortadan yukarıya doğru kalkıyor ve şakaklara doğru iniyor.Bu tip insanlar cesur, kararlı, başına buyruk ve açık sözlüdür.

(Şekil 4. No.6) - Ağır göz kapakları arasında küçük görünen gözler.Kirpikleri seyrek, kaşları küçük ve seyrektir.Bu tip insanlar kurnaz, cimri, pratik ve uyanık tiplerdir.

JV1GM5.png

(Şekil 5. No.1) - Hatları belirgin olan dudaklar (hafiften şişkin) bu tip insanlar iyi kalpli, samimi, neşeli ve genelde iyi huylara meyillidirler.

(Şekil 5. No.2) - İnce dudaklar bu tip insanlar kurnaz, gaddar ve alaycıdır.

(Şekil 5. No.3) - Kalın dudaklar.Çeşitli aşağılık içgüdüleri.Çok ender hallerde iyi kalplilik.

(Şekil 5. No.4) - Ayırıcı çizgileri olan çocuksu dudaklar. Bu tip insanlar saf ve içtendir.

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
Konuyu beğendim ve arşivime aldım. Lakin aklıma gelmedi değil ; bu bilgiler bilimsel mi yoksa gözlemsel (genelleme) mi. Eğer herkezde ise yariyorsa mükemmel.

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
Konuyu beğendim ve arşivime aldım. Lakin aklıma gelmedi değil ; bu bilgiler bilimsel mi yoksa gözlemsel (genelleme) mi. Eğer herkezde ise yariyorsa mükemmel.

İlla herkeste işe yarayacak değil tabi :) Herkesin kişiliği farklı ama genelleme yapılmış duruma ortalama gibi düşün ama doğruluk payı %100 değil tabi :)

DorukTR

Yeni üye
25 Haz 2019
8
0

Beğendiğiniz için teşekkür ederim.Bunları yazan insanlar Aristo gibi insanlar hocam.Ben gözlemsel olduğunu düşünüyorum.

Dark Cloud

Üye
16 Eyl 2018
95
1
Emeğinize sağlık,

Katkı mahiyetinde olması açısından bir öneride bulunmama müsaade edin

Marifetnamenin son kısmında daha da detaylı bilgiler mevcut bu konu ile alakalı

DorukTR

Yeni üye
25 Haz 2019
8
0
Emeğinize sağlık,

Katkı mahiyetinde olması açısından bir öneride bulunmama müsaade edin

Marifetnamenin son kısmında daha da detaylı bilgiler mevcut bu konu ile alakalı

Teşekkür ederim hocam.Daha fazla detaya girmek istemedim çünkü okuyan kişileri sıkabilirdi özetledim. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.