İnsanlığın En Büyük Sorunu Nedir?

roZsky

Yeni üye
14 Ara 2020
33
14
Merhaba forum üyeleri,

Benim bir sorum olacak. Her türlü görüşe açığım. Sizce insanlığın en büyük sorunu nedir?

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Eğitimsizlik ya da eğitim sistemi bana göre bahaneden başka bir şey değil. Özellikle de günümüz için :)
En basitinden telefonlar ile her bilgiye ulaşabiliyoruz. Bence insanlar cahil olmaktan mutlu 🙃 dert yok sıkıntı yok her gelene salla bir cevap gitsin

roZsky

Yeni üye
14 Ara 2020
33
14
Eğitimsizlik ya da eğitim sistemi bana göre bahaneden başka bir şey değil. Özellikle de günümüz için :)
En basitinden telefonlar ile her bilgiye ulaşabiliyoruz. Bence insanlar cahil olmaktan mutlu
İnsanlar farklı görüşlere saygılı olma eğitimi, medeniyet eğitimi, ve bir çok eğitimi almadıktan sonra elinde telefon olsa ne fayda. Evet çok haklısın insanlar cahil olmaktan çok mutlu :))

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
İnsanların yaşamında bile söz hakkımız olduğunu düşündüğümüz için söylediklerine daha çok sıra var gibi görünüyor :)

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Cehalet, önüne sunulanı kabul etmek, araştırmaktan yoksunluk, iradesizlik, tembellik, rahatlık, genişlik, düşünmeme... Uzar gider.
Modern kölelik sistemi.
Masonizim, Siyonizim...

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,207
670
Delft
Kısa cevap: Zeki olmaması
Uzun cevap: Olaylar arasında neden-sonuç ilişkisi kurma kabiliyeti ve çıkarım yapma becerisinin düşük olması.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.